Smrt u rozhledny

BUKOV (peg). Na silnici z Jesenice na křižovatku X se ve středu dopoledne stala tragická nehoda, při níž zemřel 37letý muž z Chomutovska. Krátce před devátou hodinou řídil 39letý muž z Chomutovska Ford Escort směrem ke karlovarce. Na katastru Bukova v lesním úseku v blízkosti Tobiášova vrchu nepřizpůsobil rychlost namoklému povrchu silnice a po projetí pravotočivé zatáčky dostalo auto smyk.

„Ford vyjel nejprve vpravo mimo vozovku, pak se vrátil zpět na silnici, vjel do protisměru, kde pravým bokem narazil do kamionu, který řídil 39letý muž z Polska. Největší náraz šel do místa spolujezdce. Sedmatřicetiletý muž, který vedle řidiče seděl, podlehl na místě vážným zraněním,“ přibližuje Ladislav Heller, vedoucí dopravního inspektorátu. Řidič utrpěl těžké zranění. Oba muži byli v autě zaklíněni a trvalo zhruba půl hodiny, než se je hasičům podařilo vyprostit. Zraněný muž byl převezen sanitou do nemocnice ve Střešovicích. Vrtulník nemohl kvůli klimatickým podmínkám vzlétnout.

„Na místě zasahovali hasiči z Jesenice, Rakovníka, Lubence a Podbořan. Po vyproštění osob zůstala na místě jen rakovnická jednotka, která pomohla přemístit kamion na lesní cestu,“ říká mluvčí hasičů Lenka Kostková. Na Fordu vznikla škoda 70 tisíc korun, na kamionu 120 tisíc korun.

Anketa
Co říkáte novému parkovacímu systému na Husově náměstí, který město spustí od 1. 8.?
Katalog služeb

RAPORT.CZ
TYDENIK PRO RAKOVNICKO A NOVOSTRASECKO

Prezentace spadá do kategorie Úspěšný web

© Copyright 2009 Týdeník Raport - všechna práva vyhrazena


Bez písemného svolení vydavatele je zakázáno jakékoli užití částí nebo celku díla, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem,
mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce.