Turnaj ukončila tragédie

MŠECKÉ ŽEHROVICE (peg). Fotbalový turnaj, který se konal v sobotu ve Mšeckých Žehrovicích, skončil již po pár minutách. Postihla jej tragédie, a tak ho pořadatelé ukončili. Krátce po prvním výkopu dostal 31letý hráč infarkt. Mladý muž bohužel po převozu do nemocnice zemřel.

„Před desátou hodinou dopoledne obdrželo operační středisko výzvu z fotbalového hřiště ve Mšeckých Žehrovicích. Původně se zdálo, že se jedná o úraz při fotbale, ale skutečnost byla jiná. Na místo vyjela rychlá lékařská pomoc z Rakovníka a v průběhu dojezdu posádky na místo přijalo operační středisko upřesňující hlášení, že je jednatřicetiletý muž v bezvědomí a nedýchá,“ přibližuje Petr Mach, tiskový mluvčí záchranné služby. Operátorka proto radila přítomným po telefonu, jak mají provádět oživování. Muž chvílemi nabýval vědomí, ale znovu upadal do bezvědomí. „Po příjezdu pokračovala posádka v oživování. Zahájila rozšířenou kardiopulmonální resuscitaci a muže zaintubovala. Záchranáři jej převezli s akutním infarktem myokardu do nemocnice Na Homolce v Praze,“ říká mluvčí. Mladého fotbalistu se bohužel lékařům zachránit nepodařilo.

Anketa
Co říkáte novému parkovacímu systému na Husově náměstí, který město spustí od 1. 8.?
Katalog služeb

RAPORT.CZ
TYDENIK PRO RAKOVNICKO A NOVOSTRASECKO

Prezentace spadá do kategorie Úspěšný web

© Copyright 2009 Týdeník Raport - všechna práva vyhrazena


Bez písemného svolení vydavatele je zakázáno jakékoli užití částí nebo celku díla, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem,
mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce.