Policie na průzkumu

RAKOVNICKO (peg). Policisté opět vyrazí do ulic s dotazníky. Od 10. dubna do 4. května budou počtvrté zjišťovat, jak jsou občané Rakovnicka spokojeni s prací policie. „V rámci výzkumu veřejného mínění bude v našem regionu dotazováno devadesát respondentů, a to z různých koutů Rakovnicka. Na občany čeká v dotazníku celkem čtrnáct otázek jednoduchého typu, na něž budou odpovídat: ano, ne či nedokáži posoudit. Důležité a podstatné je, že je dotazník anonymní a uvádí se pouze pohlaví a věková skupina,“ přibližuje policejní mluvčí Jana Žáčková, která bude průzkum zajišťovat společně s kolegy z obvodních oddělení.

„Nechceme, aby si občané mysleli, že si policie tímto dotazníkem zajišťuje popularitu, ale rádi bychom opravdu objektivně zjistili, jaký je po roce pohled občanů na práci policistů v jednotlivých regionech, co je trápí v rámci majetkové trestné činnosti a co by nejraději změnili. Na základě každoročního vyhodnocení těchto dotazníků přistupuje policie k patřičným opatřením, aby veřejnosti vyšla co nejvíce vstříc. Věříme, že i osobní kontakt s námi může přinést mnoho užitečného,“ vysvětluje mluvčí.

Anketa
Co říkáte novému parkovacímu systému na Husově náměstí, který město spustí od 1. 8.?
Katalog služeb

RAPORT.CZ
TYDENIK PRO RAKOVNICKO A NOVOSTRASECKO

Prezentace spadá do kategorie Úspěšný web

© Copyright 2009 Týdeník Raport - všechna práva vyhrazena


Bez písemného svolení vydavatele je zakázáno jakékoli užití částí nebo celku díla, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem,
mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce.