Pod Příčinou zavřeno

RAKOVNICKO (ps). Od pondělí 5. března byly pod obcí Příčina zahájeny práce na rekonstrukci silnice II. třídy z Příčiny do Petrovic. Společnost Froněk tak po zimní přestávce pokračuje v rekonstrukci silnice z Rakovníka do Zavidova. Investorem díla v ceně 158 milionů korun je Středočeský kraj s využitím dotace z Evropské unie.

V pořadí již třetí etapa investiční akce, která byla zahájena v loňském roce, je rozdělena na dvě části. Od 5. března do 15. dubna bude rekonstruován úsek z Příčiny do Petrovic po křižovatku ve směru na Šanov, od 15. dubna do 31. května naváže etapa z Petrovic do Zavidova po křižovatku ve směru na Krakov.

Objížďky jsou vedeny pro osobní automobily z Lubné přes Senec, Hvozd, Malinovou a Krakov. Provoz nákladních automobilů je směřován od Plzně přes Kralovice, Jesenici a dále po karlovarce přes Hořovičky, Hořesedly přes městys Kněževes do Rakovníka.

Anketa
Co říkáte novému parkovacímu systému na Husově náměstí, který město spustí od 1. 8.?
Katalog služeb

RAPORT.CZ
TYDENIK PRO RAKOVNICKO A NOVOSTRASECKO

Prezentace spadá do kategorie Úspěšný web

© Copyright 2009 Týdeník Raport - všechna práva vyhrazena


Bez písemného svolení vydavatele je zakázáno jakékoli užití částí nebo celku díla, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem,
mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce.