Vaic s Dvořákem porazili Nejdla

RAKOVNICKO (ps). Starosta Rakovníka a předseda místní organizace ODS v Rakovníku Zdeněk Nejdl sice zvítězil v rakovnických primárkách do krajských voleb, na kandidátku se ale nakonec nedostal. Nejvýše nasazenými kandidáty ODS do krajského zastupitelstva se tak stali Pavel Vaic, bývalý starosta Nového Strašecí, a Radek Dvořák, manažer obecně prospěšné společnosti Rakovnicko.

Starosta Rakovníka Zdeněk Nejdl si potvrdil, že má sice velmi stabilní pozici v Rakovníku, v okrese se mu ale dlouhodobě nedaří. „Z primárek v Rakovníku jsem postoupil do oblastního kola jako číslo jedna. Ale v Kněževsi, kde se konaly 26. ledna oblastní volby, jsem neuspěl na první ani na druhé místo okresní kandidátky. V dalších kolech jsem už nekandidoval,“ vysvětluje Zdeněk Nejdl. V Kněževsi tak uspěli Pavel Vaic a Radek Dvořák. Na krajské kandidátce nakonec získali 9. a 14. místo, což jsou obě volitelné pozice. Naopak bez větší šance na zvolení zůstávají Václav Haifler (32.), Jiří Chalupecký (44.) a Josef John (62.)

Anketa
Co říkáte novému parkovacímu systému na Husově náměstí, který město spustí od 1. 8.?
Katalog služeb

RAPORT.CZ
TYDENIK PRO RAKOVNICKO A NOVOSTRASECKO

Prezentace spadá do kategorie Úspěšný web

© Copyright 2009 Týdeník Raport - všechna práva vyhrazena


Bez písemného svolení vydavatele je zakázáno jakékoli užití částí nebo celku díla, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem,
mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce.