Dvoje nové chodníky

RAKOVNÍK (ps). Hned dvakrát během jednoho týdne předávali představitelé města do užívání nově vybudovaná díla. V pondělí to byly chodníky a mobiliář v parku na Sekyře před budovou bývalého okresního úřadu, ve čtvrtek dopoledne rekonstruované chodníky a nová parkovací místa před školskými objekty v ulici Fr. Diepolta.

Zatímco v pondělí se slavnosti zúčastnil i ředitel Rakony Jan Robben, neboť firma podpořila investici finančním darem, ve čtvrtek se připojil náměstek středočeského hejtmana a senátor Marcel Chládek. Kraj totiž opravil v letošním roce všechny výjezdové komunikace z města, mimo jiné i výpadovku na Beroun, která tak navázala na zmiňovanou rekonstrukci chodníků.

Tím, že u speciální školy a před objektem školní družiny a školky vznikla nová parkovací místa, se odklonila doprava od chodníků a zvýšila se bezpečnost dětí. „Město sem investovalo 2 miliony 760 tisíc korun, kraj se připojil s opravou silnice,“ uvedl Zdeněk Nejdl. „Jsem rád, že se letos podařilo investovat do silnic v regionu stovky milionů korun. V tomto případě se navíc povedla i koordinace prací s městem,“ pochvaloval si Marcel Chládek.

Anketa
Co říkáte novému parkovacímu systému na Husově náměstí, který město spustí od 1. 8.?
Katalog služeb

RAPORT.CZ
TYDENIK PRO RAKOVNICKO A NOVOSTRASECKO

Prezentace spadá do kategorie Úspěšný web

© Copyright 2009 Týdeník Raport - všechna práva vyhrazena


Bez písemného svolení vydavatele je zakázáno jakékoli užití částí nebo celku díla, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem,
mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce.