Karambol na „karlovarce“

HOŘOVIČKY (bed). Hustá mlha, mokrá vozovka a nepřiměřená rychlost sehrály hlavní roli v těžké dopravní nehodě, k níž došlo v sobotu v 17.30 nedaleko Hořoviček. Viníkem karambolu byl jedenasedmdesátiletý řidič vozidla Škoda Favorit z Prahy, který jel ve směru od Karlových Varů. „Za snížené viditelnosti přejel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím automobilem Škoda Fabia, který řídil jedenapadesátiletý muž z okresu Sokolov. Favorit se po nárazu odrazil od Fabie a skončil v pravém jízdním pruhu. Fabia se otočila přes střechu a zůstala stát na střeše napříč na pravém silničním svodidle,“ popisuje nehodu Ladislav Heller z DI Policie ČR Rakovník.

Těžce zraněný viník nehody musel být z Favoritu vyproštěn a vrtulníkem převezen do střešovické nemocnice. Řidič Fabie, jeho spolujezdkyně a dvě děvčata na zadním sedadle byli zraněni jen lehce a ošetřeni v nemocnici v Rakovníku. Alkohol u obou řidičů policisté vyloučili dechovou zkouškou, řidič Favoritu měl neplatný průkaz o zdravotní způsobilosti k řízení vozidel. Škoda na Fabii byla vyčíslena na 90 tisíc, na Favoritu na 10 tisíc a na svodidlu na 15 tisíc korun.

Anketa
Co říkáte novému parkovacímu systému na Husově náměstí, který město spustí od 1. 8.?
Katalog služeb

RAPORT.CZ
TYDENIK PRO RAKOVNICKO A NOVOSTRASECKO

Prezentace spadá do kategorie Úspěšný web

© Copyright 2009 Týdeník Raport - všechna práva vyhrazena


Bez písemného svolení vydavatele je zakázáno jakékoli užití částí nebo celku díla, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem,
mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce.