Kuba Mistrem Evropy

RAKOVNÍK. Velkého úspěchu dosáhl rakovnický autokrosař Jakub Kubíček, který v kategorii Junior buggy vybojoval titul mistra Evropy a zároveň i titul v soutěži Zóna Střední Evropa. Svůj triumf dovršil patnáctiletý závodník minulý týden na trati v italské Maggioře, kde vyhrál již potřetí během tří let.

„Finále v Maggioře jsem si velmi užil a z vítězství mám velkou radost. Na stupních vítězů jsem byl velmi šťastný, a když hráli českou hymnu, tak jsem se neubránil slzám. Je to krásný pocit. Chtěl bych poděkovat tátovi, dědovi a celému týmu za pomoc. Bez jejich pomoci bych to těžko dokázal,“ řekl Jakub Kubíček.

Kuba může vybojovat dokonce i zlatý hattrick, protože již tento víkend ho čeká poslední závod seriálu Mistrovství ČR, kde je také zatím na prvním místě v celkovém pořadí a v případě udržení náskoku by se stal vůbec nejlepším jezdcem mistrovství České republiky. Více přineseme v příštím čísle.

David Svoboda

Anketa
Co říkáte novému parkovacímu systému na Husově náměstí, který město spustí od 1. 8.?
Katalog služeb

RAPORT.CZ
TYDENIK PRO RAKOVNICKO A NOVOSTRASECKO

Prezentace spadá do kategorie Úspěšný web

© Copyright 2009 Týdeník Raport - všechna práva vyhrazena


Bez písemného svolení vydavatele je zakázáno jakékoli užití částí nebo celku díla, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem,
mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce.