Za Letiště nabídli málo

RAKOVNÍK. Hned dva subjekty projevily zájmem o areál klubu Letiště na autobusovém nádraží v Rakovníku. Město následně vyvěsilo záměr na odprodej s minimální cenou 5 milionů 286 tisíc korun. Do soutěže se nakonec přihlásil pouze jeden z původních uchazečů, plus další soukromá osoba, nicméně ani jeden v soutěži neuspěl.

„O areál se nejprve hlásila Sahlerova výstavba, která vlastní market Billa a také sousední drogerii. Zájem projevil i současný nájemce objektu pan Melč. Ten se ale do vlastního výběrového řízení nepřihlásil a město tak dostalo pouze nabídku Sahlerovy výstavby, která nabídla 3,5 milionu korun. Tudíž nesplnila podmínku soutěže. Jako další se přihlásil pan Stanislav Beneš z Husova náměstí z Rakovníka, ale ten neuvedl žádný podnikatelský záměr,“ vysvětluje tiskový mluvčí Jan Polák. „Já osobně bych objekt prodal. Otázkou zůstává, jaká cena je reálná,“ uvedl starosta Zdeněk Nejdl.

Pavel Sklenička

Anketa
Co říkáte novému parkovacímu systému na Husově náměstí, který město spustí od 1. 8.?
Katalog služeb

RAPORT.CZ
TYDENIK PRO RAKOVNICKO A NOVOSTRASECKO

Prezentace spadá do kategorie Úspěšný web

© Copyright 2009 Týdeník Raport - všechna práva vyhrazena


Bez písemného svolení vydavatele je zakázáno jakékoli užití částí nebo celku díla, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem,
mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce.