Cyklování už tento víkend

RAKOVNÍK (lep). Jen několik dnů dělí milovníky cyklistiky od zahájení 3. ročníku Rakovnického cyklování. Od pátku 22. do neděle 24. července bude Rakovník žít právě tímto sportem v mnoha variacích.

Letošní novinkou bude sobotní bike škola Richarda Gaspi Gasperottiho na Husově náměstí. Díky tomu, že U rampa bude k dispozici během celého cyklování, přijdou si na své i skatebordisté a in line bruslaři.

Přestože se část akcí bude odehrávat na Tyršově koupališti a na bikrosové trati za Tenis Centrem Cafex, hlavním centrem dění bude náměstí. Právě z něho budou startovat veškeré závody a výlety. V pátek to bude orientační závod dvojic, v sobotu závod horských kol na 42 km či cyklovýlet do Krušovic. Budou zde probíhat i závody rodičů s dětmi v cyklistické zručnosti.

Z diváckého hlediska bude atraktivní především sobotní závod Cross country či nedělní Downhill s dojezdem na Husově náměstí. Vrcholem cyklistického víkendu by pak mělo být silniční kritérium, které se odehraje také přímo na náměstí. Více se dozvíte na www.rakovnickecyklovani.cz nebo v Městském informačním centru.

Anketa
Co říkáte novému parkovacímu systému na Husově náměstí, který město spustí od 1. 8.?
Katalog služeb

RAPORT.CZ
TYDENIK PRO RAKOVNICKO A NOVOSTRASECKO

Prezentace spadá do kategorie Úspěšný web

© Copyright 2009 Týdeník Raport - všechna práva vyhrazena


Bez písemného svolení vydavatele je zakázáno jakékoli užití částí nebo celku díla, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem,
mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce.