Zabiju se, napsal Blesku

SÝKOŘICE (peg). V redakci deníku Blesk pípla v pondělí 13. června v šest odpoledne na mobilu zpráva. Pisatel oznamoval, že má v úmyslu se zabít. Kromě toho se redaktorům svěřil, že je homosexuál a nachází se v Sýkořici.

„Redakce nám předala číslo, z něhož zpráva přišla. Na zpětné volání už ale nereagoval, mobil pouze vyzváněl. Roztočtí policisté ale díky místní znalosti a následným šetřením vytipovali objekt, kde by se mohl muž zdržovat. Po příjezdu na místo hlídka opět zkusila na mobil zavolat a zevnitř se skutečně ozývalo vyzvánění,“ popisuje policejní mluvčí Veronika Koryntová.

Policisté museli nejprve odlákat psa a poté do budovy vstoupili. „Muže, který se uvnitř pohyboval, vyzvali, aby vyšel ven a prokázal svoji totožnost. Jednalo se o 37letého muže z Rakovnicka. Přiznal, že je majitelem mobilu, z něhož byla zpráva odeslána, a že má pro špatný psychický stav sebevražedné sklony,“ říká mluvčí. Za asistence záchranky byl převezen do rakovnické nemocnice a poté do psychiatrické léčebny.

Anketa
Co říkáte novému parkovacímu systému na Husově náměstí, který město spustí od 1. 8.?
Katalog služeb

RAPORT.CZ
TYDENIK PRO RAKOVNICKO A NOVOSTRASECKO

Prezentace spadá do kategorie Úspěšný web

© Copyright 2009 Týdeník Raport - všechna práva vyhrazena


Bez písemného svolení vydavatele je zakázáno jakékoli užití částí nebo celku díla, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem,
mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce.