Další tragédie na Karlovarce

NESUCHYNĚ (peg). Ani ne týden poté, co se u Senomat zabil při nehodě mladý řidič, vyjížděla dopravní policie k další smrtelné autohavárii. Její příčina je nejasná, mohlo se jednat o mikrospánek. Řidič, 42letý muž ze Sokolovska, totiž z ničeho nic vyjel do protisměru. Nehoda se stala ve čtvrtek 20 minut po půlnoci na karlovarce.

Muž jel ve Fabii ve směru na Prahu, po vjetí do protisměru se čelně střetl s protijedoucím tahačem s návěsem, který řídil 27letý muž z Mladoboleslavska. „Osobní automobil byl nárazem odmrštěn vpravo mimo silnici. Mimo vozovku sjel i kamion, který navíc ještě narazil do stromu. Řidiče Fabie museli vyprostit hasiči, utrpěl zranění, jimž na místě podlehl. Byla u něj nařízena soudní pitva,“ říká mluvčí policie Veronika Koryntová.

Řidič kamionu neutrpěl žádné zranění. Souprava převážela zeleninu a vzhledem k tomu, že byl náklad zaplombován, nemohlo být zkontrolováno, jak vysoká škoda na ní vznikla. I tak ale byla škoda vyčíslena na 550 tisíc korun. Provoz na karlovarce byl omezen až do sedmi hodin ráno.

Anketa
Co říkáte novému parkovacímu systému na Husově náměstí, který město spustí od 1. 8.?
Katalog služeb

RAPORT.CZ
TYDENIK PRO RAKOVNICKO A NOVOSTRASECKO

Prezentace spadá do kategorie Úspěšný web

© Copyright 2009 Týdeník Raport - všechna práva vyhrazena


Bez písemného svolení vydavatele je zakázáno jakékoli užití částí nebo celku díla, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem,
mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce.