Právníkovi chyběl advokát

PRAHA (ps). Již podruhé vyčlenil Krajský soud v Praze 10 dnů na projednání případu bývalého rakovnického advokáta. Mgr. J. O. čelí žalobě pro zločiny podvodu a zpronevěry s celkovou škodou přesahující 40 milionů korun.

Tříčlenný senát v čele s předsedkyní Oldřiškou Rysovou chtěl případ otevřít již 1. března. Obžalovaný se ale hned první den hlavního líčení soudu omluvil s tím, že je po úraze z fotbalového zápasu hospitalizován v rakovnické nemocnici. Líčení tak nebylo ani zahájeno a nový termín byl stanoven na středu 1. června. Soud opět vyčlenil na projednávání případu 10 dnů, během nichž mělo být vyslechnuto zhruba dvacet svědků. Bohužel, proces ani tentokrát nemohl být zahájen. Obžalovaný se sice dostavil, ale chyběl pro změnu jeho advokát. Vzhledem k tomu, že pracovní neschopnost právního zástupce by mohla skončit do sedmi dnů, měl by být proces zahájen ve čtvrtek 9. června výslechem obžalovaného a některých svědků.

Anketa
Co říkáte novému parkovacímu systému na Husově náměstí, který město spustí od 1. 8.?
Katalog služeb

RAPORT.CZ
TYDENIK PRO RAKOVNICKO A NOVOSTRASECKO

Prezentace spadá do kategorie Úspěšný web

© Copyright 2009 Týdeník Raport - všechna práva vyhrazena


Bez písemného svolení vydavatele je zakázáno jakékoli užití částí nebo celku díla, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem,
mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce.