SZeŠ hledá ředitele

RAKOVNÍK/PRAHA. Do 25. března se můžou hlásit Středočeskému kraji zájemci o post ředitele Střední zemědělské školy v Rakovníku. Výběrové řízení vypsal kraj 21. února. „Po uchazečích požadujeme příslušné pedagogické vzdělání s praxí, dále občanskou a morální bezúhonnost a dobrý zdravotní stav,“ uvedl krajský radní pro oblast školství, mládeže a tělovýchovy Milan Němec.

„Středočeši“ budou chtít, aby zájemce o funkci ředitele dodal také svoji představu o dalším rozvoji školy. Zároveň si vyhrazují právo jmenovat vhodného uchazeče na dobu určitou.

Ve hře je i druhé ředitelské místo v organizaci zřizované v Rakovníku Středočeským krajem – funkce šéfa Domova pro seniory Na Zátiší. Poté, co byla k 31. prosince loňského roku z funkce odvolána Ivana Friebertová-Skalková a prozatímně jmenován Pavel Jenšovský, řekl náměstek hejtmana Marcel Chládek, že řádné výběrové řízení bude vypsáno v dohledné době. Zatím se tak ale nestalo. „Výběrové řízení na tuto pozici ještě vypsáno nebylo a stane se tak po rozhodnutí rady kraje,“ odpověděla na náš dotaz tisková mluvčí SK Berill Mascheková.

 

Tomáš Bednařík

Anketa
Co říkáte novému parkovacímu systému na Husově náměstí, který město spustí od 1. 8.?
Katalog služeb

RAPORT.CZ
TYDENIK PRO RAKOVNICKO A NOVOSTRASECKO

Prezentace spadá do kategorie Úspěšný web

© Copyright 2009 Týdeník Raport - všechna práva vyhrazena


Bez písemného svolení vydavatele je zakázáno jakékoli užití částí nebo celku díla, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem,
mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce.