Foto

Karel Coufal

Vrtulník neuspěl

NOVÉ STRAŠECÍ (peg). Policejní vrtulník v pátek opět pročesával okolí Nového Strašecí. Pátrání po ztraceném 83letém Karlu Coufalovi, který odešel z domu 13. ledna, ale i tentokráte skončilo bez úspěchu. „Vrtulník létal od 10 do 12 hodin. Znovu bylo propátráno okolí města, areál ČLUZu, rašeliniště u Rynholce a navíc jsme pátrání rozšířili až za dálnici směrem na sever. Bohužel jsme nic neobjevili. Pokud je pohřešovaný, u něhož je v tuto chvíli už spíše předpoklad, že je mrtvý, někde v blízkosti města, tak musel dojít do míst, která jsou málo frekventovaná,“ říká policejní mluvčí René Černý.

Karel Coufal trpí Alzheimerovou chorobou, je vysoký 170-175 cm, má hubenou postavu, krátké vlnité šedivé vlasy a nosí kulaté dioptrické brýle. Z domu odešel oblečený ve vlněném zeleném zimním kabátu, vojenských kalhotách s puky, na nohou měl tmavé kožené kotníkové boty a na hlavě kulicha s bambulí a modrou výšivkou vpředu. Informace o pohřešovaném lze sdělit na linku 158 či na čísla 974 880 333 (či 334).

Anketa
Co říkáte novému parkovacímu systému na Husově náměstí, který město spustí od 1. 8.?
Katalog služeb

RAPORT.CZ
TYDENIK PRO RAKOVNICKO A NOVOSTRASECKO

Prezentace spadá do kategorie Úspěšný web

© Copyright 2009 Týdeník Raport - všechna práva vyhrazena


Bez písemného svolení vydavatele je zakázáno jakékoli užití částí nebo celku díla, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem,
mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce.