Sportovní zařízení bez šéfa

NOVÉ STRAŠECÍ. Po zhruba dvou letech byl ukončen pracovní poměr s vedoucím městských sportovních zařízení (MěSZ) Ivanem Gengelem.

„Při kontrole dokladů byly nalezeny finanční neshody v hale Bios, proto jsme s Ivanem Gengelem ukončili pracovní poměr dohodou. Než však bude provedena finanční kontrola, nechci se k tomu blíže vyjadřovat,“ uvedl starosta města Karel Filip.

Na neobsazené místo zatím nebude vypsáno žádné výběrové řízení. „Tímto bych chtěl vyvrátit šířící se fámy, v nichž se objevují různá jména, kdo by měl nastoupit na místo vedoucího MěSZ,“ pokračuje starosta, který bude zatím sám dohlížet na komplexní chod městských sportovních zařízení s tím, že každé z nich (fotbalový a hokejový stadion i hala Bios) má svého vedoucího. Vedením haly Bios byl pověřen Jaroslav Linc.

K důvodu svého odchodu nám nic bližšího neřekl ani Ivan Gengel. „Vedení MěSZ jsem vzal, protože jsem si potřeboval odpočinout od tenisu a protože jsem byl po operaci s nohou. Teď už jsem zase fit a mám chuť trénovat, takže se ke své původní činnosti vracím. Budu trénovat na profesionální úrovni nejen v Novém Strašecí, ale i v Praze.“

Lenka Pelcová

Anketa
Co říkáte novému parkovacímu systému na Husově náměstí, který město spustí od 1. 8.?
Katalog služeb

RAPORT.CZ
TYDENIK PRO RAKOVNICKO A NOVOSTRASECKO

Prezentace spadá do kategorie Úspěšný web

© Copyright 2009 Týdeník Raport - všechna práva vyhrazena


Bez písemného svolení vydavatele je zakázáno jakékoli užití částí nebo celku díla, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem,
mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce.