Díry hlaste senátorovi

RAKOVNICKO (bed). Ke stavu vozovek na Rakovnicku se vyjádřil náměstek hejtmana Středočeského kraje a senátor Marcel Chládek.

„Kraj dostává peníze z daňové výtěžnosti od státu. Vzhledem k tomu, že došlo k drastickému snížení o miliardu, ponižují se všechny výdaje. Na domovy důchodců, na sociální péči, do školství atd. Týká se to bohužel i dopravy. Přesto bych chtěl vyzvat občany, pokud někde narazí na silnici, která je výrazně zničená, aby mě o tom informovali na mailové adrese chladek.zastupitel@seznam.cz. Budu se snažit ze své pozice kompetentní orgány trošku popohnat, aby došlo k nápravě, i když to nemám na kraji v resortu. Ale jako senátor bych chtěl pomoci. Můžu apelovat i na správce silnic, které nepatří kraji, ale státu, jako např. úsek mezi Řevničovem a Krušovicemi. Mám i dobrou zprávu. V letošním roce dojde ke kompletní rekonstrukci silnice z Rakovníka do Zavidova, která patří k nejhorším. Do rekonstrukce kraj investuje 130 milionů korun,“ uvedl Chládek.

Anketa
Co říkáte novému parkovacímu systému na Husově náměstí, který město spustí od 1. 8.?
Katalog služeb

RAPORT.CZ
TYDENIK PRO RAKOVNICKO A NOVOSTRASECKO

Prezentace spadá do kategorie Úspěšný web

© Copyright 2009 Týdeník Raport - všechna práva vyhrazena


Bez písemného svolení vydavatele je zakázáno jakékoli užití částí nebo celku díla, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem,
mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce.