Chládek nechce Sunkovského

RAKOVNÍK. Kolik peněz poplyne z městského rozpočtu na činnost sportovních klubů nebo kulturních organizací, značnou měrou závisí na sportovní nebo kulturní komisi. Že si to uvědomuje i rakovnická opozice, vyplynulo z poslední schůze zastupitelstva města. Po té, co opoziční zastupitelé přijali funkce předsedů kontrolního a finančního výboru, hovořilo se v kuloárech i o změně na postu předsedy sportovní komise.

„Zastáváme názor, že ve výborech a komisích mají předsedat lidé, kteří dané problematice rozumí. Ve vedení sportovní komise bych si dovedl představit například předsedu velkého sportovního klubu, třeba jako je rakovnický Tatran,“ vysvětlil nám své pohnutky lídr opozice Marcel Chládek. Je s podivem, že chce změnu zrovna na místě, kde dělá předsedu Milan Sunkovský, který v minulosti kandidoval za ČSSD. „Je mi jedno, jestli je to pan Sunkovský nebo někdo jiný. Není dobré, když někdo pracuje delší dobu na jedné pozici, chce to čerstvý vzduch,“ řekl Marcel Chládek.

Jestli o výměně předsedy sportovní komise uvažují i koaliční zastupitelé, jsme se zeptali místostarosty Jana Šváchy. „Já mohu hovořit pouze za kulturu, kde je předsedou komise Milan Zimmermann a byl bych rád, aby to tak i zůstalo. Komise je poradní orgán rady a myslím, že podobný názor mají členové rady i na práci Milana Sunkovského. Je to odborník, který má o dané problematice přehled. Málokdo dělá svou práci tak poctivě jako on. Nerad bych, aby to s výměnou odborníků dopadlo jako v rakovnickém domově pro seniory,“ neodpustil si na adresu opozice Jan Švácha.

Sláva Vaic

Anketa
Co říkáte novému parkovacímu systému na Husově náměstí, který město spustí od 1. 8.?
Katalog služeb

RAPORT.CZ
TYDENIK PRO RAKOVNICKO A NOVOSTRASECKO

Prezentace spadá do kategorie Úspěšný web

© Copyright 2009 Týdeník Raport - všechna práva vyhrazena


Bez písemného svolení vydavatele je zakázáno jakékoli užití částí nebo celku díla, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem,
mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce.