„Sněm podomních prodejců“

RAKOVNÍK. Senátor Marcel Chládek se ohradil proti některým formulacím Raportu z minulého týdne. „Velmi měl zaujal článek o vnitřní opozici uvnitř ODS a chtěl bych zdůraznit, že já osobně stejně jako rakovnická organizace ČSSD se distancujeme od paní Čiberové Nedvědové.

Jak tak sleduji její počínání, mám dojem, že jí jde jen o její osobní prospěch a nikoliv o blaho města. Občanskou kavárnu, kterou spolupořádá, vnímám jako pokus o zviditelnění určitých lidí s cílem dehonestace současného pana starosty. To říkám zcela otevřeně, přestože mě asi těžko může někdo obviňovat, že bych byl nějakým příznivcem pana Nejdla. Když jsem se jednou této sešlosti zúčastnil, měl jsem dojem, že jsem na nějaké prezentační akci podomních prodejců,“ hodnotí Marcel Chládek.

„Podobnou diskusní platformu bych uznával, kdyby ji pořádal nezávislý subjekt, nikoliv politická strana. Uměl bych si ji představit pod vedením novinářů, jako tomu bylo v případě předvolebních besed pořádaných Raportem,“ míní senátor.

Pavel Sklenička

Anketa
Co říkáte novému parkovacímu systému na Husově náměstí, který město spustí od 1. 8.?
Katalog služeb

RAPORT.CZ
TYDENIK PRO RAKOVNICKO A NOVOSTRASECKO

Prezentace spadá do kategorie Úspěšný web

© Copyright 2009 Týdeník Raport - všechna práva vyhrazena


Bez písemného svolení vydavatele je zakázáno jakékoli užití částí nebo celku díla, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem,
mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce.