Škodovky v ohrožení

RAKOVNÍK (ps). Pokud bydlíte na Bendovce a jste majitelem zánovního vozidla Škoda, VW, Renault nebo Ford, rozhodně byste neměli nechávat auta přes noc na sídlišti. Právě v této lokalitě se totiž vozy uvedených značek ztrácejí.

„V poslední době se začala zase ztrácet auta, přičemž devadesát 90 procent krádeží je z Bendovky. Problematická je celá trasa od horního parkoviště až k Normě. Za poslední sledované období se ztratilo už sedm aut. Zajímavé je, že jde jen o čtyři značky. Škoda, VW, Renault a Ford. Nic jiného se nekrade. Převažují novější modely v hodnotě 200 tisíc a výš,“ popisuje kriminalista Alexander Zajíc. Zloději si lokalitu oblíbili, protože není ošetřena kamerovým systémem. „Když se zřizoval městský kamerový systém, snažili jsme se o připojení okrajových částí. Dodávali jsme i analýzu případů, ale po šesti letech od spuštění kamerového systému se do dalších potřebných oblastí nešíří, což je chyba,“ dodal tiskový mluvčí policie René Černý.

Anketa
Co říkáte novému parkovacímu systému na Husově náměstí, který město spustí od 1. 8.?
Katalog služeb

RAPORT.CZ
TYDENIK PRO RAKOVNICKO A NOVOSTRASECKO

Prezentace spadá do kategorie Úspěšný web

© Copyright 2009 Týdeník Raport - všechna práva vyhrazena


Bez písemného svolení vydavatele je zakázáno jakékoli užití částí nebo celku díla, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem,
mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce.