Nešťastná shoda náhod

RAKOVNÍK. Pracovně právní spor mezi úřednicí odboru dopravy a jejím zaměstnavatelem se minulý týden dostal do polohy, kterou si asi vůbec nikdo nepřál. Záchranka v místě bydliště, městská policie na pracovišti a následná hospitalizace. To byly jen útržky informací, z kterých začaly vznikat neuvěřitelné kombinace. Abychom vyvrátili fámy a spekulace, požádali jsme Janu Titzlovou o vysvětlení. Nejprve nechtěla o událostech posledních dnů vůbec hovořit, nakonec ale vydala stručné prohlášení.

„Vše se seběhlo nešťastnou shodou náhod. Ocitla jsem se v rakovnické nemocnici na interním oddělení, kam jsem byla odvezena z domova. Bylo to ale nedorozumění. Cítila jsem se úplně v pořádku, proto jsem z interny odešla na pracoviště, kde jsem měla domluvenou důležitou pracovní schůzku. Z nemocnice ale zřejmě zavolali městskou policii a ta pro mě přišla přímo na odbor dopravy, kde jsem normálně pracovala. Následně jsem byla hospitalizována,“ popisuje Jana Titzlová. Zároveň odmítá jakékoliv spekulace, že by si chtěla ublížit. V současné době se již cítí velmi dobře, telefonicky komunikuje a doufá, že se bude moci zúčastnit hlavního líčení, jehož termín soud stanovil na 15. června.

Pavel Sklenička

Anketa
Co říkáte novému parkovacímu systému na Husově náměstí, který město spustí od 1. 8.?
Katalog služeb

RAPORT.CZ
TYDENIK PRO RAKOVNICKO A NOVOSTRASECKO

Prezentace spadá do kategorie Úspěšný web

© Copyright 2009 Týdeník Raport - všechna práva vyhrazena


Bez písemného svolení vydavatele je zakázáno jakékoli užití částí nebo celku díla, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem,
mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce.