Prostory pro Ráček

RAKOVNÍK. Rada města Rakovníka projednala na svém posledním zasedání žádost Domova Ráček, který má zájem o pronájem nebytového prostoru v budově čp. 97 na Pražské ulici o celkové výměře 77,8 m2.

„Už od roku 2002 máme v tomto domě chráněný byt. Když se nyní uvolnily prostory, které užívala elektro firma pana Seidla, rádi bychom si je pronajali, protože potřebujeme posílit odlehčovací službu, kterou pro naše klienty zajišťujeme,“ okomentovala zájem Ráčku jeho ředitelka Ilona Hrušková. Objekt by tak byl plně využit k sociálním potřebám, protože jedno patro je využíváno pro byty „na půli cesty“ pro bývalé klienty Dětského domova v Novém Strašecí. „Rádi bychom si v nových prostorách také zřídili minigalerii našich výrobků,“ doplnila Ilona Hrušková.

Radní s pronájmem prostor Domovu Ráček souhlasí a stanovili roční nájemné ve výši 30 tisíc korun. Pronájem je uzavřen na dobu neurčitou s tříměsíční výpovědní lhůtou. Ještě než začnou Ráčci prostory počínaje 1. srpnem letošního roku užívat, nechá v nich město zrekonstruovat podlahy.

Tomáš Bednařík

Anketa
Co říkáte novému parkovacímu systému na Husově náměstí, který město spustí od 1. 8.?
Katalog služeb

RAPORT.CZ
TYDENIK PRO RAKOVNICKO A NOVOSTRASECKO

Prezentace spadá do kategorie Úspěšný web

© Copyright 2009 Týdeník Raport - všechna práva vyhrazena


Bez písemného svolení vydavatele je zakázáno jakékoli užití částí nebo celku díla, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem,
mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce.