Obchvat vede vedoucí za domem

RAKOVNÍK (ps). Náměstek krajského hejtmana Marcel Chládek upozornil zastupitele, že je potřeba urychlit výkup pozemků a další kroky spojené s přípravou obchvatu.

„Pokud chceme podat žádost do regionálního operačního programu a ucházet se o 750 milionů na přivaděč a 750 milionů na obchvat, je tam stále slušná naděje na úspěch. Nejdál je část obchvatu Lišan, tam ale kraj kvůli podjatosti vedoucí odboru výstavby musel věc předat do Nového Strašecí. Paní vedoucí totiž vede obchvat za barákem,“ upozornil Chládek. „Pokud to nestihneme, evropské peníze už na to nikdy nebudou. Co tedy s tím? Jsme schopni směnit pozemky?“ dotazoval se Chládek. Starosta Zdeněk Nejdl připomněl, že směny byly odloženy do ukončení změny územního plánu a městská rada dostane na příští jednání zprávu o výběru zpracovatele. Tajemnice Eliška Holková přislíbila, že úřad bude pracovat tak rychle, jak to bude možné. „Pokud přípravu urychlíme, je tu slušná naděje na úspěch. Vytvořme společný tlak,“ uzavřel Chládek.

Anketa
Co říkáte novému parkovacímu systému na Husově náměstí, který město spustí od 1. 8.?
Katalog služeb

RAPORT.CZ
TYDENIK PRO RAKOVNICKO A NOVOSTRASECKO

Prezentace spadá do kategorie Úspěšný web

© Copyright 2009 Týdeník Raport - všechna práva vyhrazena


Bez písemného svolení vydavatele je zakázáno jakékoli užití částí nebo celku díla, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem,
mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce.