Kleindienst znovu do politiky?

NOVÉ STRAŠECÍ (bed). V novostrašeckých kuloárech se šeptá o tom, že bývalý starosta města Jakub Kleindienst by se mohl při nadcházejících volbách vrátit do komunální politiky. Podle zvěstí by ho na radnici prý ráda viděla část občanů, kterým vadí, že současné vedení udělalo z Nového Strašecí „mrtvé město“, kde se téměř nic neděje. Proto jsme se pana Kleindiensta zeptali přímo.

„S nikým jsem o tom, že bych se chtěl vrátit do komunální politiky, nejednal, ani mě zatím nikdo neoslovil. O žádné skupině novostrašeckých občanů, která by si přála můj návrat, nevím. Pokud existuje, docela rád bych ji poznal,“ odpověděl s úsměvem Jakub Kleindienst. Přesto však připustil, že by o případné kandidatuře do městského zastupitelstva uvažoval. „Všechno jsou to předčasné úvahy. Kolik a jaké budou kandidátky do městských voleb, se ukáže za několik měsíců. V současné době je předčasné o čemkoliv spekulovat,“ dodal někdejší novostrašecký starosta.

Anketa
Co říkáte novému parkovacímu systému na Husově náměstí, který město spustí od 1. 8.?
Katalog služeb

RAPORT.CZ
TYDENIK PRO RAKOVNICKO A NOVOSTRASECKO

Prezentace spadá do kategorie Úspěšný web

© Copyright 2009 Týdeník Raport - všechna práva vyhrazena


Bez písemného svolení vydavatele je zakázáno jakékoli užití částí nebo celku díla, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem,
mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce.