Neseďte doma

Úterý

Vladimír / Vladimíra

23. května

Galerie Samson Cafeé RA výstava S Albíkem na cestách /MŠ V Lukách/ (vernisáž) 15.30

Středa

Jana / Vanesa

24. května

Čermákovy sady RA akce World Orienteering Day 15.00-17.00
Klub DDM RA divadlo Ošklivá princezna (hraje DS Janek při 3. ZŠ RA) 17.00
Heroldova síň RG RA koncert 2. absolventský koncert ZUŠ Rakovník 17.00
Jesenice, kulturní dům přednáška 60. léta – zlaté časy televize (Milan Kruml) 17.00
Mutějovice, obřadní síň OÚ přednáška Pahorkatina Džbán (Miroslav Černý) 15.00

Čtvrtek

Viola

25. května

Výstavní síň na radnici RG RA výstava Výtvarný obor ZUŠ Rakovník (vernisáž) 16.00
Tylovo divadlo RA tanec Závěrečné vystoupení tanečního oboru ZUŠ Rakovník 17.00 + 19.00
Galerie Viktora Olivy NS výstava Milan Kounovský – kresby a karikatury (vernisáž) 17.00

Pátek

Filip

26. května

Dům osvěty, KK Agátka RA kurz Malba akvarel (výtvarný kurz pro dospělé) 17.00
Tylovo divadlo RA film Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta (USA, dobrodružný, ČJ, 2D) 19.30
Novostrašecké KC tanec 30. výročí ZK Country Klobouček 18.00
Pecínov, před hospodou Na Růžku tradice Staročeské máje – vztyčování krále + zdobení májek 19.30

Sobota

Valdemar

27. května

Husovo náměstí RA, start pochod Rakovnická 60 /+cyklovarianta/ 06.00
Husovo náměstí RA soutěž Zlatá kulička (43. ročník) 08.30
Sokolovna RA pochod Jarní pochoďáček na Křivoklát 08.00
Muzeum TGM RA akce Muzejní noc – Za pěstním klínem 19.00-24.00
Čermákovy sady, hřiště RA akce SWR Battle 2017 10.00
Jesenice, u nádraží akce III. ornitologická vycházka 07.15
Lužná, Na Mlatě koncert Hulman fest… Wand´s Birthday 0050 Hrají E!E, SPS, Do řady, Funkce šroubu, Dlouhý nohy, The Oxx 17.00
Mutějovice, obec tradice Staročeské máje (průvod obcí a Beseda) 13.00
Mutějovice, sokolovna tanec Májová taneční zábava (hraje Ideal Band) 20.00
Pecínov, před hospodou Na Růžku tradice Staročeské máje – průvod obcí 15.00
Křivoklát, sportoviště U Kolečka akce Křivoklátské sokolení aneb Spolu nejen v pohybu 10.00
Lišany, u sokolovny závod 46. ročník silničního běhu Lišany 11.00
Plasy, velká louka (PS) tancovačka Brutus 20.00

Neděle

Vilém / Viliam

28. května

Tylovo divadlo RA film Příšerky pod hladinou (Španělsko, anim., ČJ, 2D) 10.00
Tylovo divadlo RA film Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta (USA, dobrodružný, ČJ, 2D) 14.00
Letiště Aeroklubu RA akce Dětský den 14.00
Čermákovy sady, altán RA koncert Žáci akordeonové školy Zdeňky Šperkové 14.00
Tylovo divadlo RA film Vetřelec: Covenant (USA/Aus./VB/NZ/, sci-fi, 2D) 17.00
Fotbalové hřiště NS akce Dětský den (soutěže, hry, disko, skákací hrad) 14.30

Pondělí

Maxmilián / Maxim

29. května

Tylovo divadlo RA film Polina (Francie, drama, 2D) 19.30


Přidejte svou akci zdarma do „Neseďte doma"

Zveřejnění vaší kulturní akce v této rubrice vám nabízíme zdarma.
Kontaktujte nás však nejpozději do čtvrtka 10.00 týden předem na tel. 313 512 601 nebo použijte následující formulář:

Pro případné ověření zdroje
Pouze tato část bude zveřejněna
 
Katalog služeb

RAPORT.CZ
TYDENIK PRO RAKOVNICKO A NOVOSTRASECKO

Prezentace spadá do kategorie Úspěšný web

© Copyright 2009 Týdeník Raport - všechna práva vyhrazena


Bez písemného svolení vydavatele je zakázáno jakékoli užití částí nebo celku díla, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem,
mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce.