Neseďte doma

Úterý

Gizela

18. února

Nové Strašecí, Muzeum TGM přednáška Návrat velkých šelem do naší krajiny 17.00
Wintrův sál MěÚ, RA přednáška První pomoc pro veřejnost (obecné základy) 17.00
Tylovo divadlo, RA předplatné Madam Rubinstein (Agentura ADF Praha) 19.00

Středa

Patrik

19. února

Tylovo kino, RA film Ženská na vrcholu (ČR, kom, r. Lenka Kny) 10.00
Nové Strašecí, NKC tanec Setkání s písničkou 15.00
Galerie Samson Cafeé, RA beseda Norské Lofoty (L. Brychta – za polární září) 16.00
MC Paleček, RA přednáška Kojení a spánek malých dětí (Kreuzmanová) 17.00
Kreativní kroužek Agátka, RA workshop Pyrografie (www.krouzekagatka.cz) 17.00

Čtvrtek

Oldřich

20. února

Tylovo kino, RA film Ježek Sonic (USA, animovaný, akční) 17.00
Nové Strašecí, galerie V. Olivy přednáška Stopem napříč Afrikou (Tomáš Poláček) 19.00
Tylovo kino, RA film Případ mrtvého nebožtíka (ČR, komedie) 19.30

Pátek

Lenka

21. února

MC Paleček, RA workshop Látková taška – linoryt 09.30
Tylovo kino, RA film Ježek Sonic (USA, animovaný, akční) 17.00
Vína dům, RA řízená degustace Vinařství Mikrosvín Mikulov 18.00
Nové Strašecí, NKC ples Charitativní ples farnosti Nové Strašecí (OH Band) 19.00
Tylovo kino, RA film Birds of pray (USA, akční, r. Cathy Yan) 19.30
Kněževes, sokolovna ples Maškarní bál (hraje Reflex) 20.00
Šanov, hostinec U Doutníka ples Obecní ples (hraje Skalanka) 20.00
Kulturní centrum, RA ples Maturitní ples GZWR – C4A (hraje Bride Band) 20.00

Sobota

Petr

22. února

Rynholec, obecní knihovna pohádka O Koblížkovi 10.30
Nové Strašecí, Komenského nám. akce Masopust (průvod, veselice, koblihy) 14.00
Čistá, od hasičské zbrojnice akce Masopust (průvod, veselice, Šlapeton) 14.00
Roztoky, před hospodou U Křížku akce Regionální masopust (průvod, scénky, šraml) 14.00
Lišany, sokolovna akce Pohádkový karneval (s Bárou Ladrovou) 15.00
Loutkové divadlo, RA loutkárna Bílé ouško (LS Před Branou) 15.30
Nové Strašecí, NKC zábava Masopustní zábava (masky vstup zdarma) 19.00
Roztoky, hotel ples Maškarní veselice (hrají Paradoksy z Kladna) 19.00
Dům osvěty, RA rock Párty pro tebe Macheta, E.O:S., Behavioral sink, Phobos, New age slave 19.00
Břežany, hostinec U Srdíčka divadlo Akt (TRUS – Trnovská umělecká společnost) 19.00
Čistá, kulturní dům ples Masopustní zábava (hraje Šlapeton) 20.00
Lišany, sokolovna ples Obecní ples (hraje V pantoflích) 20.00
Přílepy, U Havlů ples Hasičský ples (hraje 100% LIVE) 20.00
Všetaty ples Hasičský ples (J. Fernet a spol.) 20.00
Kulturní centrum, RA ples Reprezentační ples P&G Rakona (50. jubilejní) 20.00

Neděle

Svatopluk

23. února

Tylovo kino, RA film Mosley (N. Zéland/Čína, animovaný) 10.00
Tylovo kino, RA film Ježek Sonic (USA, animovaný, akční) 14.00
Tylovo kino, RA film Chlap na střídačku (ČR, kom, r. Petr Zahrádka) 17.00

Pondělí

Matěj

24. února

Dětské oddělení knihovny, RA listování Jak se stát diktátorem (Mikal Hem) 18.00
Nové Strašecí, NKC kinokavárna Avengers: Endgame 19.00


Přidejte svou akci zdarma do „Neseďte doma"

Zveřejnění vaší kulturní akce v této rubrice vám nabízíme zdarma.
Kontaktujte nás však nejpozději do čtvrtka 10.00 týden předem na tel. 313 512 601 nebo použijte následující formulář:

Pro případné ověření zdroje
Pouze tato část bude zveřejněna
 
Katalog služeb

RAPORT.CZ
TYDENIK PRO RAKOVNICKO A NOVOSTRASECKO

Prezentace spadá do kategorie Úspěšný web

© Copyright 2009 Týdeník Raport - všechna práva vyhrazena


Bez písemného svolení vydavatele je zakázáno jakékoli užití částí nebo celku díla, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem,
mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce.