Obálka

Nasadili i košťata, aby dohráli turnaj­­­

VŠETATY. Není pravidlem, že v každé vesnici je travnatý plácek nebo hřiště. Příkladem jsou Všetaty, které tato skutečnost od pořádání různých nejen sportovních akcí rozhodně neodradí. Pro sportovní aktivity využívají betonové hřiště u Kulturního domu na návsi. Druhou červnovou sobotu se tu sešli milovníci nohejbalu, aby změřili své dovednosti s ostatními protivníky ve 14. ročníku turnaje LIDL CUP.

V minulých letech organizátoři využili prostoru a postavili i druhé hřiště, což bylo skvělým tahem, neboť zájem o všetatský nohejbal každým rokem roste. I přes nepřízeň počasí se s nasazením košťat k vymetení vody podařilo turnaj dohrát. Turnaje se zúčastnily všechny věkové kategorie, nechyběly ani pavlíkovské Lvice nebo mladé domácí naděje.

Šerm nohama nad sítí ze třinácti zúčastněných družstev nejlépe zvládl rakovnický Tým Komet, obhájce loňského prvenství z Velké Bukové obsadil druhé místo a bronz bral místní Tým 75. Po nohejbalovém klání byla naplánovaná zábava pod širým nebem. Nepřízeň počasí však organizátory nezaskočila. Operativně připravili kryté venkovní posezení, byť bez živé hudby, ale na dobré náladě to nic nezkazilo.

Bětka Brabcová

Zveřejněné dopisy nemusejí vyjadřovat názor redakce a za jejich obsah nesou plnou zodpovědnost jejich autoři.

Katalog služeb

RAPORT.CZ
TYDENIK PRO RAKOVNICKO A NOVOSTRASECKO

Prezentace spadá do kategorie Úspěšný web

© Copyright 2009 Týdeník Raport - všechna práva vyhrazena


Bez písemného svolení vydavatele je zakázáno jakékoli užití částí nebo celku díla, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem,
mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce.