Obálka

Proti gustu žádný…

Vážený pane Bednaříku, děkujeme za váš článek v Raportu, který vnímáme jako reklamu a propagaci. Vhodně jste zvolil i umístění, vedle sloupku „Vzpomínky“, jelikož informace kterými se zabýváte, jsou cca deset let staré.

Informace o zahraničních koncertech opravdu nejsou vymyšlené a k „výletům za pohraniční hory“ přikládám pár plakátů z akcí, které jsme absolvovali. Následně si k Rakousku, Německu, Polsku a Velké Británii můžete připsat i Švýcarsko, Portugalsko, Španělsko, Belgii, Nizozemsko, Dánsko, Itálii, Maďarsko, Ukrajinu a samozřejmě i Slovensko.

Název kapely samotné je zvrácený stejně jako společnost a lidstvo samo. Lidstvo, které usilovně pracuje na sebezáhubě a devastaci svého životního prostředí. Co se „Dolní Chčije“ týká, jednalo se o reakci na situaci, kdy byl každý ze čtyř členů z jiné vsi a samozřejmě o recesi. Stejně tak názvy skladeb.

Pro vaši informovanost, použitá fotografie je z loňského Obscene Extreme festu. Jedná se o celosvětově nejuznávanější grindový festival, který se odehrává v Trutnově a letos slaví dvacet let. Pro svoji nezaměnitelnou a přátelskou atmosféru můžeme jen doporučit. Chápeme, že tato hudba opravdu není pro každého, vždyť je to extrém, ale pojem underground by většina lidí znát mohla. Závěrem. Pro dobro věci jste měl spíše uvést zásadní informaci a to že hledáme bubeníka. Pomohlo by nám to k realizaci tour po Mexiku. Ještě jednou díky za prostor v Raportu.

S úctou vaši Choked by own vomits

Zveřejněné dopisy nemusejí vyjadřovat názor redakce a za jejich obsah nesou plnou zodpovědnost jejich autoři.

Katalog služeb

RAPORT.CZ
TYDENIK PRO RAKOVNICKO A NOVOSTRASECKO

Prezentace spadá do kategorie Úspěšný web

© Copyright 2009 Týdeník Raport - všechna práva vyhrazena


Bez písemného svolení vydavatele je zakázáno jakékoli užití částí nebo celku díla, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem,
mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce.