Obálka

Poděkování všem, kteří pomohli

Jménem pořadatelů bych chtěla velice poděkovat za podporu, kterou jste cyklování poskytli. Věřte, že si vážíme každého, kdo je ochoten připojit se k této víkendové akci. Děkujeme za finanční podporu, za podporu materiální, ale i za podporu mediální, fyzickou a morální. Rakovnické cyklování se stalo populární akcí mezi sportovci, i diváky a my jsme za to velice rádi. Jsme rádi, že můžeme ukázat Rakovník návštěvníkům z Česka, ale už se k nám přidávají i zahraniční účastníci závodů.

Díky mnoha nadšencům z řad organizátorů, ale také díky vám, vašim firmám a mnoha jednotlivcům je Rakovnické cyklování takové, jaké je. Cyklování je v celé republice ojedinělou akcí a podle mnoha ohlasů, hlavně lidí z jiných měst a s jinými zkušenostmi, je vysoce ceněno.

Poděkování, která jsme tady od lidí poslouchali, jsou poděkováním i vám. V Rakovníku pořádáme výjimečnou akci a budeme rádi, když se budeme držet takto pohromadě i nadále.

Za pořadatele Rakovnického cyklování děkuje a vše dobré přeje

Milena Křikavová, ředitelka Městské knihovny Rakovník

Zveřejněné dopisy nemusejí vyjadřovat názor redakce a za jejich obsah nesou plnou zodpovědnost jejich autoři.

Katalog služeb

RAPORT.CZ
TYDENIK PRO RAKOVNICKO A NOVOSTRASECKO

Prezentace spadá do kategorie Úspěšný web

© Copyright 2009 Týdeník Raport - všechna práva vyhrazena


Bez písemného svolení vydavatele je zakázáno jakékoli užití částí nebo celku díla, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem,
mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce.