Obálka

Ad Ulice Bratří Burianů

Domníval jsem se, že alespoň část šedých buněk v mozku odpovědných pracovníků MěstÚ Rakovník zafunguje a cyklostezku povedou nevyužívanou silnicí mezi urnovým hájem a hřbitovem a nebudou riskovat životy cyklistů. Co se týče JUDr. Černého, uznávám, že každý má právo na názor. Vzhledem k tomu, že ctím Murphyho zákony, nebudu na jeho příspěvek reagovat. Neodpustím si ale pár poznámek, neboť se domnívám, že než se kdokoliv začne k něčemu vyjadřovat, měl by se s danou lokalitou seznámit. Potom by věděl, že jím odsuzovaná značka je z obou stran Levého ulice. Otázkou je, proč v daném případě to JUDr. Černému nevadí, ale o tom já spekulovat nebudu a dotyčný, ať se nad sebou zamyslí.

V ulici Bratří Burianů trvale parkuje obytný přívěs. Při současném průjezdu, např. popelářů, Erimpu nebo prostředků podnikatele v naší lokalitě a cyklisty kolem něj, je střet nevyhnutelný a život cyklisty je vážně ohrožen. Z toho důvodu mé vyjádření není vulgární, ale ještě slabé. Ptám se, jaká je kompetentnost odpovědných pracovníků, když si neumí tyto skutečnosti na místě změřit, ale tupě prosazují svůj nápad.

Na závěr mě potěšil názor spoluobčanů, kteří z vašeho příspěvku pochopili, že asi vaší největší touhou je vést obchvaty přes obytné zóny, v kterých nebydlíte a ne třeba přes tankodrom, když už chcete vyhovět občanům mimo Rakovník.

Mgr. Jaroslav Heller, Rakovník

Zveřejněné dopisy nemusejí vyjadřovat názor redakce a za jejich obsah nesou plnou zodpovědnost jejich autoři.

Katalog služeb

RAPORT.CZ
TYDENIK PRO RAKOVNICKO A NOVOSTRASECKO

Prezentace spadá do kategorie Úspěšný web

© Copyright 2009 Týdeník Raport - všechna práva vyhrazena


Bez písemného svolení vydavatele je zakázáno jakékoli užití částí nebo celku díla, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem,
mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce.