Obálka

Pohádkový dárek

Jde o vánoční dáreček, který jsme si sami zaplatili, ale přesto získal mnohem vyšší hodnotu, než finanční. Udělal mi velkou radost, o kterou bych se s vámi chtěla podělit.

„Povedlo“ se mi, ani nevím jak, ztratit těstě před Vánocemi, 22. prosince 2014 v poledne, na parkovišti u obchodního domu Lidl v Rakovníku balíček s mou adresou, který jsem si právě vyzvedla na poště. Když jsem doma zjistila, že nebyl k nalezení v autě, vrátila jsem se jej hledat na parkovišti u Lidlu. Samozřejmě byla malá šance, že bych ho mohla v předvánočním zvýšeném shonu najít. Jako poslední pokus jsem se obrátila na pokladní v prodejně, zda ho někdo náhodou nenašel a ne­odevzdal a řekla jsem jí své telefonní číslo.

Mé překvapení a radost byly vskutku obrovské, když mi snad do hodiny telefonicky oznámila službu mající paní vedoucí z Lidlu, že jeden pán odevzdal balíček na pokladně. V tom okamžiku jsem si připadala jako v pohádce. V této době, kdy jsme zahlcováni negativními zprávami o neštěstích, zločinech, podvodech a podobně, je zjištění, že my přece jen žijeme mezi dobrými a poctivými lidmi, velice radostné a potěšující. Proto bych chtěla tímto vyslovit veliký dík jak poctivému nálezci, tak kolektivu pracovnic Lidlu v čele s jejich vedoucí, a popřát jim všem hodně štěstí, zdraví a úspěchů v novém roce 2015 a i do další budoucnosti.

Linde Torová, Rakovník

Zveřejněné dopisy nemusejí vyjadřovat názor redakce a za jejich obsah nesou plnou zodpovědnost jejich autoři.

Katalog služeb

RAPORT.CZ
TYDENIK PRO RAKOVNICKO A NOVOSTRASECKO

Prezentace spadá do kategorie Úspěšný web

© Copyright 2009 Týdeník Raport - všechna práva vyhrazena


Bez písemného svolení vydavatele je zakázáno jakékoli užití částí nebo celku díla, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem,
mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce.