Obálka

Odpověď na dopis pana Jiřího Gaňa z Rakovníka

Ad „Voliči nebyli jako stádo ovcí“

Předem mého příspěvku mi dovolte poděkovat vám za důvěru v moji osobu. Potěšilo mě to už proto, že vás neznám a podobných reakcí od neznámých lidí mám opravdu poskrovnu.

Z vašeho příspěvku vyplývá (nevím, zda záměrně, ale předpokládám, že spíše shodou okolností), že jsem byl na třináctou pozici na kandidátce Společně pro Rakovník a TOP 09 „odejit“. Cítím, že je potřeba s konečnou platností tento mýtus vyvrátit. Jaroslav Vorel je předsedou rakovnické organizace TOP 09 a jako takový byl logickou volbou pro jedničku na naší kandidátce. Řádně si jej na svém jednání vybrali členové místní organizace a není třeba za tím hledat nic jiného. Můžete se samozřejmě zeptat, proč jsem místo lídra kandidátky nepřijal já. Již před více než rokem jsem v místním tisku avizoval, že jsem z komunální politiky unavený a že jsou tři volební období za sebou právě tak akorát, abych vše ve zdraví přežil. Původně jsem na kandidátce vůbec nechtěl být, ale nakonec jsem usoudil, že bych naše volební uskupení svojí nepřítomností poškodil. Číslo 13 se mi líbí dlouhodobě pro svoji nezaslouženou neoblíbenost, a tak jsem si vybral na kandidátce právě je. Za své zvolení do zastupitelstva právě z tohoto místa jsem pochopitelně vděčný. Beru to jako důkaz, že se dnes již minulému zastoupení Rakovníka dlouhodobě dařilo město kvalitně řídit.

Rád bych vás požádal o jednu věc. Nevnášejte prosím své soukromé animozity na politickou platformu. Máte-li s panem Vorlem (a je evidentní, že ano) nějaké problémy, hovořte mezi sebou o těchto problémech a nepokoušejte se o politickou analýzu situace. Je to složitá disciplína, ve které častou selžou i zkušení odborníci z oblasti politologie.

Ještě jednou vám děkuji za důvěru v moji osobu a přeji příjemný podzimní den.

Jan Švácha, předseda TOP 09

regionu Rakovnicko

Zveřejněné dopisy nemusejí vyjadřovat názor redakce a za jejich obsah nesou plnou zodpovědnost jejich autoři.

Katalog služeb

RAPORT.CZ
TYDENIK PRO RAKOVNICKO A NOVOSTRASECKO

Prezentace spadá do kategorie Úspěšný web

© Copyright 2009 Týdeník Raport - všechna práva vyhrazena


Bez písemného svolení vydavatele je zakázáno jakékoli užití částí nebo celku díla, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem,
mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce.