Obálka

…Rovnou do Kladna

V pátek 24. května 2013 po 15. hodině přijeli rodiče šestiletého chlapce Matyáše do rakovnické nemocnice na dětské oddělení. Po zazvonění sdělili sestře, že přijíždějí s akutními bolestmi břicha a horečkou přes 39 °C. Bylo jim řečeno, aby počkali, že zavolá lékaře. Po dvacetiminutovém čekání a s obavami o život dítěte raději odjeli do nemocnice v Kladně. Tam byl chlapec během několika minut vyšetřen a přijat k hospitalizaci. Teď už jsem šťastná, že Matyášek je mimo nebezpečí a je v pořádku. Ale jak to mohl vědět lékař, že dítě nebylo v ohrožení života, když si dával tak „načas? Někdy je každá minuta drahá!

Ilona Grófová, babička Matyáše

Pozn. redakce: O vyjádření k případu jsme požádali primáře dětského odd. Masarykovy nemocnice MUDr. Miloše Pavlíka. Ten nám odpověděl, že nechce s rodiči, případně s babičkou chlapce komunikovat prostřednictvím novin, ale kdykoliv jim rád podá vysvětlení, pokud se na něj osobně nebo telefonicky obrátí.

 

Zveřejněné dopisy nemusejí vyjadřovat názor redakce a za jejich obsah nesou plnou zodpovědnost jejich autoři.

Katalog služeb

RAPORT.CZ
TYDENIK PRO RAKOVNICKO A NOVOSTRASECKO

Prezentace spadá do kategorie Úspěšný web

© Copyright 2009 Týdeník Raport - všechna práva vyhrazena


Bez písemného svolení vydavatele je zakázáno jakékoli užití částí nebo celku díla, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem,
mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce.