Obálka

Hledá se Růža!

Dobrý den! Páni redaktoři. To, čeho jste se dopustili vůči paní, která Vám poslala dopis, ve kterém se vyjadřuje k výsledku krajských a senátních voleb, považuji za nedůstojné slušného člověka, tím méně redaktora novin a veřejného pracovníka. Chtěl jsem podobný dopis napsat sám, ale protože moje názory nejsou ve Vaší redakci v oblibě a stejně by nebyly otištěny, tak, jak se stalo již vícekrát, bylo by to házení hrachu na zeď. Chtěl bych proto té odvážné paní, i když se nepodepsala, poděkovat, neboť vyjádřila názor většiny občanů nejen rakovnického okresu.

Ona už se zase většina občanů bojí otevřeně vyjádřit svůj názor. Nikoliv však já! Je přece naprosto jasné, že Vy preferujete politiku modrých ptáků. Neustále se trefujete do ČSSD a zejména do senátora Marcela Chládka. Pan Drobil, Šiška, Janoušek, metanolové vraždy, za které nese plnou zodpovědnost současná hrůzovláda, Vás nezajímají. Opravdu si myslíte, že je to hrdinský čin zesměšňovat spoluobčany, když mají odlišný názor než Vaše modrá redakce. I já můžu napsat modrý Pavle a strakatý Slávo! Mám k tomu své důvody. Já nechci, aby děti nějak trpěly za svoje rodiče. Slávovi to jistě pomohlo při jeho studiích. Horší to budou mít současní studenti. Možná budou mít titul ing. a budou pracovat s lopatou.

Já byl mezi prvními, kteří založili OF. Jezdil jsem na manifestace do Prahy a cinkal klíči. Dnes se stydím za to, jakým gaunerům jsem pomohl k moci. Já vím, že můj článek neotisknete. Kdybych já i ta mně neznámá paní chválila politiku modrých ptáků, tak to bez jakýchkoliv problémů uděláte. Cožpak Vám nedošlo, že devadesát procent občanů této vládě nevěří. Pan Kalousek, nejhorší ministr financí, se z každého problému vylže. Rád používá bonmoty. Já si na jeho účet dovolím také jeden. On stále říká, a to i po volbách: „Je to dobrý.“ Jako ten pán, co vypadl z okna desátého poschodí a jak míjel jednotlivá poschodí, tak si říkal: pořád je to dobrý.

Na závěr bych chtěl požádat tu paní, která Vám poslala onen dopis, že ji za něj děkuji, a aby se ozvala na můj telefon 607 438 278. Rád ji osobně poznám a podaruji malým dárkem. Její jméno nevyzradím, když si to sama nepřeje.

František Jílka, Lužná

Zveřejněné dopisy nemusejí vyjadřovat názor redakce a za jejich obsah nesou plnou zodpovědnost jejich autoři.

Katalog služeb

RAPORT.CZ
TYDENIK PRO RAKOVNICKO A NOVOSTRASECKO

Prezentace spadá do kategorie Úspěšný web

© Copyright 2009 Týdeník Raport - všechna práva vyhrazena


Bez písemného svolení vydavatele je zakázáno jakékoli užití částí nebo celku díla, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem,
mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce.