Obálka

Oznámení pro občana X

Začátkem listopadu nechaly Městské lesy Rakovník uklidit parkoviště směrem na Kněževes, které si někteří lidé pletou se sběrným dvorem. Toto parkoviště vydrželo uklizené pouze pět dní. Za tu dobu se tam opět objevila hromada odpadu. Jelikož mně to nedalo, tak jsem vzala doma pytle a vydala se parkoviště uklidit. Protože někteří lidé, jak vidí zárodek odpadu, tak tam začnou přidávat. Když jsem na parkovišti zastavila, vyndala pytle, tak si tam hromadu odpadu prohlížel pán z Kolešovic, který jezdí na kole za vnoučaty do Rakovníka. Když viděl, co jdu dělat, tak mi pomohl pytle nacpat a naložit do auta. Musela jsem se vrátit, protože koberec od vápna se mi do auta nevešel. Teď vyzývám toho, co tento odpad na parkoviště dovezl:

1. montérky jsem vám již vyprala a vyžehlila. 2. baterii jsem vám dolila elektrolytem a nabila. 3. bílý kbelík z umělé hmoty je již vymytý. 4. krabice od elektrické trouby zn. Severin je zlikvidovaná, ale kdyby se vám trouba rozbila, prosím, nevozte ji na parkoviště, ale na opravu k nám, ušetříte mi cestu. 5. bohužel, razítko opravit nejde, protože jste odtrhl gumovou tiskovou část. 6. koberec, který jste si doma polil vápennou hmotou, asi když jste maloval, abyste měl doma čisto, bude čistý příští týden. Ono to špatně schne, ale do Vánoc budete mít vše opravené a čisté. Doufám, že mně za ten koberec nedáte penále!

Vypadá to, že tato osoba má auto na naftu, protože druhý den po mém úklidu se na parkovišti objevil hranatý barel na 25 l od nafty i s uzávěrem.

Vážení, až si zase někam pojedete pro naftu, tak barel máte u mě, bydlíme u přejezdu ve strážním domku, asi 700 m od parkoviště. Teď, když dopisuji tento dopis, tak přišel známý a ptá se mi, co dělám, tak říkám, že píšu dopis ohledně parkoviště a on se smál a ukázal mi fotky na mobilu několika lidí, co si les pletou se smeťákem. Tak jsem takové náhodě ani nevěřila. Ale hlavně teď, že víme, o koho jde.

Věra Křivská,

strážní domek 235, Kněževes

Zveřejněné dopisy nemusejí vyjadřovat názor redakce a za jejich obsah nesou plnou zodpovědnost jejich autoři.

Katalog služeb

RAPORT.CZ
TYDENIK PRO RAKOVNICKO A NOVOSTRASECKO

Prezentace spadá do kategorie Úspěšný web

© Copyright 2009 Týdeník Raport - všechna práva vyhrazena


Bez písemného svolení vydavatele je zakázáno jakékoli užití částí nebo celku díla, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem,
mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce.