Obálka

Parkovné pro invalidy?!

To by byla ale ostuda města! To by byla vizitka našich představených! A zas by se o Rakovníku psalo a mluvilo ve všech médiích. Jako by nám nestačil „náš“ odbor dopravy!

Dámy a páni radní, vezměte prosím rozum do hrsti a zamyslete se nad tím, zda tu naši městskou kasu opravdu zachrání poplatky za parkování vybrané i od invalidů či zdravotně postižených. Ono se to z pohledu zdravého člověka asi jednodušeji káže. Hned jsem si vzpomněl na jedno staré české přísloví – „sytý hladovému nevěří“. Myslím, že kdyby o věci samé rozhodovali lidé se zdravotními problémy, určitě by to vypadalo jinak. Řadu let trávím hodně času na cestách v zahraničí, ale takovou absurditu, jako je zpoplatněné parkování zdravotně postižených (notabene u lékaře), jsem opravdu ještě nikde neviděl. Apeluji proto na zdravý selský rozum všech našich díkybohu zdravých radních: neztěžujme život těm nemocným, prosím. Myslím, že současný stav a legislativa už jim pod nohy či berle naházela dost klacků, které se jim velmi obtížně překračují. I my, zdraví, se jednou můžeme ocitnout v kůži těch nemocných, a pak určitě budeme přemýšlet úplně jinak. Važme si toho, že tyto problémy řešit zatím nemusíme a berme, prosím, ohled na naše nemocné spoluobčany. I oni se určitě svým způsobem zasloužili o to, jak je ten náš rakovnický region dnes krásný!

Karel Císař, Rakovník

Zveřejněné dopisy nemusejí vyjadřovat názor redakce a za jejich obsah nesou plnou zodpovědnost jejich autoři.

Katalog služeb

RAPORT.CZ
TYDENIK PRO RAKOVNICKO A NOVOSTRASECKO

Prezentace spadá do kategorie Úspěšný web

© Copyright 2009 Týdeník Raport - všechna práva vyhrazena


Bez písemného svolení vydavatele je zakázáno jakékoli užití částí nebo celku díla, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem,
mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce.