Obálka

Cyklostezka na Olešnou

Cyklostezka na Olešnou je opravdu potřeba. Něco už pamatuji, jsem i bývalý kynolog, a tak vím, že z původní jedné cesty nám tu naši líní spoluobčané vyrobili cest několik. Cesty jsou neskutečně hrbolaté a s kočárkem je to tu až nebezpečné.

Navíc jsem nepochopil, proč jsou kynologové tak líní, když kynologie je především o pohybu na čerstvém vzduchu. Proč se za jejich auty valí oblaka prachu… že tu jde někdo pěšky s dětmi, se psem jim příliš nevadí. Když vidím nějakého kynologa s miláčkem v autě, mám neskutečný vztek. Kvůli tomu, že psa vypustí většinou před vchodem, aby se proběhl a vyprázdnil, nejde v těch místech projít čistou nohou. Často tam chodím s rodinou i se psem na procházku. Jdeme pěšky a věřte, že to není taková dálka a mne nohy nebolí.

Cesta pro kola a pěší bude opravdu dobrá, ale myslím si, že cesta pro auta bude taky něco stát a jsou to z mého pohledu vyhozené peníze. Já bych požadoval od těch, kteří tam používají dopravní prostředek, peněžní spolupodílení. Popřípadě udělat odstavné parkoviště hned na kraji u silnice. Vidím to jako přepych pro ty, co to vůbec nepotřebují.

B. Kříž, Rakovník

Zveřejněné dopisy nemusejí vyjadřovat názor redakce a za jejich obsah nesou plnou zodpovědnost jejich autoři.

Katalog služeb

RAPORT.CZ
TYDENIK PRO RAKOVNICKO A NOVOSTRASECKO

Prezentace spadá do kategorie Úspěšný web

© Copyright 2009 Týdeník Raport - všechna práva vyhrazena


Bez písemného svolení vydavatele je zakázáno jakékoli užití částí nebo celku díla, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem,
mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce.