Obálka

Nespokojenost s novou jídelnou

Zašli jsme na oběd do zrekonstruované školní jídelny v Rakovníku. Kuchařka nám nandala něco na talíř. Připomínalo to předkrm. Ve vitríně byla ukázka jídel – „hrůza porce“. Jsem z oboru, a tak to umím posoudit. Zasedli jsme ke stolu a u vedlejšího stolu byl malý kluk. Na talíři měl hrst nudlí s mákem. Myslím, že téhle trošky se nemůže najíst ani dítě. Dobře si pamatuji na naše obědy ve školní družině. To byl kopec!

Já jsem si nyní dal špekový knedlík a ten vypadal jako tenisový míček. Když jsem ho šel reklamovat, řekla mi paní vedoucí Slachová, že to takhle mají nařízené. Řekl jsem jí, jestli někdy viděla špekový knedlík. Můj názor kuchaře hotelové školy je, že by neměly být děti okrádány, když jim mámy platí celý oběd. Nehorázně jsme se pohádali. Také mně vadí, že musí chodit důchodci obědvat až někam „na půdu“. Jak má takový penzista chodit s tácem po schodech?! Myslíte, paní Slachová, i vy podnikatelé z Eurestu, že je takové jednání v pořádku? P. S.: K události došlo už v září, dlouho jsem váhal, zda ji mám zveřejnit.

Josef Marek, Rakovník

Zveřejněné dopisy nemusejí vyjadřovat názor redakce a za jejich obsah nesou plnou zodpovědnost jejich autoři.

Katalog služeb

RAPORT.CZ
TYDENIK PRO RAKOVNICKO A NOVOSTRASECKO

Prezentace spadá do kategorie Úspěšný web

© Copyright 2009 Týdeník Raport - všechna práva vyhrazena


Bez písemného svolení vydavatele je zakázáno jakékoli užití částí nebo celku díla, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem,
mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce.