Obálka

Bez medu to nejde

O tom, že lze spojit MED se sportovním turnajem, se ve dnech 12. až 13. listopadu přesvědčili účastníci již IX. ročníku bowlingového maratonu O pohár města Rakovníka. Pod mottem Bez medu to nejde bojovalo 24 hodin devatenáct čtyřčlenných týmů.

Již jejich názvy, jako Medová střela, Švestky v medu, Medová žihadla, Včelosauři dávaly tušit, že je med a včelařství vážně myšlenou součástí turnaje. Většina hráčů se medem (někteří medovinou) také vydatně posilovala a na jejich výsledcích to bylo znát. Náročnou čtyřiadvacítku vydrželi všichni. Možná i pro to, že mnozí z nich využili možnosti podrobit se medové masáži, nebo se psychicky odreagovávali tancem a doprovodným kulturním programem. Ten zajišťovali také hrající zpěváci Martin France, Leona Černá, Radek Saliee, Nikola Navrátil a Markéta Majerová.

Celé medově-sportovní klání, které zahajoval i čerstvě znovuzvolený starosta Rakovníka Ing. Zdeněk Nejdl, natáčely dva hrající týmy TV Gymlit, jejichž reportáž jste mohli později vidět v regionálním vysílání TV Prima. „Dozvěděla jsem se mnoho zajímavostí o medu i včeličkách a medu budu ode dneška jíst ještě víc, nežli doposud,“ tvrdila do objektivu kamer Leona Černá. A rozhodně nebyla jediná. Není proto rozhodující, že již po osmé tento turnaj vyhrál ostřílený tým Majstrštych ve složení Nikke Marek, Marie Džulinová, Miloš Dub a Luboš Čumpelík. Zvítězili a příjemné zážitky si i s mnoha novými informacemi domů odvezli všichni.

Jiří Cafourek, Rakovník

Zveřejněné dopisy nemusejí vyjadřovat názor redakce a za jejich obsah nesou plnou zodpovědnost jejich autoři.

Katalog služeb

RAPORT.CZ
TYDENIK PRO RAKOVNICKO A NOVOSTRASECKO

Prezentace spadá do kategorie Úspěšný web

© Copyright 2009 Týdeník Raport - všechna práva vyhrazena


Bez písemného svolení vydavatele je zakázáno jakékoli užití částí nebo celku díla, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem,
mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce.