Obálka

Ad Stížnost na Pohádkový les

Vážená paní Cordobová, jsem předsedou 17. základní organizace Českého svazu ochránců přírody v Rakovníku. Jsem tedy statutárním zástupcem pořadatele akce s názvem Pohádkový les. Za uplynulé roky jsem v roli mnoha pohádkových postaviček (letos v kostýmu maxipsa Fíka) strávil velmi mnoho času. Ve čtvrtek večer je potřeba připravit veškeré kostýmy, v pátek nachystat všechny pomůcky, kulisy a podobně. V sobotu připravit trasu a jednotlivá stanoviště. Pak strávit v kostýmu dobu od dvanácti do osmnácti hodin a hrát svou pohádkovou roli. V neděli pak všechno uklidit. No a v pondělí hurá do práce. Takových, jako já, bylo letos 78. Mnohem víc času kolem této akce samozřejmě stráví ti, kteří ji přímo organizují. Ti mají navíc starosti s vypráním kostýmů, nákupy, dopravou, propagací a řadou dalších věcí.

Rád jsem svůj volný čas věnoval dětem (ostatně to dělám již 25 let). Pokud ale trváte na tom, abych ještě navíc zaplatil režii této akce ze svého, budete mě muset příště vystřídat. To už by na mě bylo opravdu moc.

Pro příště Vám doporučuji navštívit s dětmi cirkusové představení. Sice Vás tam místo 78 pohádkových postaviček budou bavit jen dva klauni, ale pravděpodobně budete mít pocit, že jste své peníze investovala výhodněji.

Jirka Pšenčný, 17. ZO ČSOP Rakovník

Zveřejněné dopisy nemusejí vyjadřovat názor redakce a za jejich obsah nesou plnou zodpovědnost jejich autoři.

Katalog služeb

RAPORT.CZ
TYDENIK PRO RAKOVNICKO A NOVOSTRASECKO

Prezentace spadá do kategorie Úspěšný web

© Copyright 2009 Týdeník Raport - všechna práva vyhrazena


Bez písemného svolení vydavatele je zakázáno jakékoli užití částí nebo celku díla, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem,
mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce.