Obálka

Takhle už dál ne!

Chtěl bych touto cestou udělit K.O. rozhodčímu, který 8. 5. pískal fotbalový zápas Svojetín – Šanov. Tento pan rozhodčí by si vždy před zápasem měl zopakovat pravidla fotbalu a naučit se udělat pořádek při hře, aby nedocházelo k rozseklým rtům, skoro vyraženým zubům a přeraženým nosům. Pokud toto neumí, mohl by jít pískat ragby, protože tam si jeho nedostatků nikdo nevšimne a s úrazy se tam již víceméně počítá. Pan rozhodčí ocenil úmyslný úder hlavou hráče do obličeje protihráče pouze žlutou kartou.

Druhé K.O. chci udělit kapitánovi FK Svojetín. Tento kapitán zřejmě neunese, když někdo začne hrát stejně tvrdě jako on. Po prvním poločasu jsem měl pouze rozseklý spodní ret od jeho lokte. Ve druhém poločase už to bylo trochu horší. Poté, co tento kapitán doslova „zkosil“ mého spoluhráče (ten v bolestech leží na zemi) a měl pár připomínek, jsem mu odpověděl a strčil do něho. To, co následovalo, se mi ve fotbale stalo poprvé, a to hraji od sedmi let a je mi 38. Tento kapitán ke mě přistoupil a hlavou mě udeřil do obličeje.

Po tomto úderu jsem měl rozseklé a nateklé oba rty, nos, dost bolestivé zuby, zkrvavený obličej a po pádu na zem naražený loket. Opravdu je „super“ s tímto vším chodit do práce a takto „upraven“ mluvit s lidmi. Vy zřejmě s lidmi moc nemluvíte a vše řešíte opravdu hlavou. Tam, odkud jste přišel do Čech, se zřejmě lidem ani osobně neomlouváte atd. Já osobně hraji fotbal rád, ale proč ho hrajete vy, to opravdu nevím. Pan rozhodčí a kapitán Svojetína jsou příkladem, jak ve fotbale opravdu dál ne!

Petr Hamouz, hráč TJ Šanov

Zveřejněné dopisy nemusejí vyjadřovat názor redakce a za jejich obsah nesou plnou zodpovědnost jejich autoři.

Katalog služeb

RAPORT.CZ
TYDENIK PRO RAKOVNICKO A NOVOSTRASECKO

Prezentace spadá do kategorie Úspěšný web

© Copyright 2009 Týdeník Raport - všechna práva vyhrazena


Bez písemného svolení vydavatele je zakázáno jakékoli užití částí nebo celku díla, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem,
mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce.