Obálka

Prázdné Tesco

Na základě masivní reklamy firmy Tesco před jejím otevřením jsem i já se svým bratrem zavítala na nákup do této prodejny. Byl pátek 16.00 hodin. Jaké bylo naše překvapení nad „jedinečnou“ nabídkou – místo chleba pouze prázdné regály. V úseku zeleniny prázdné přepravky a v jedné z nich se bálo asi 20 zelených nahnilých paprik, rajčat tam bylo požehnaně, pár mandarinek zůstalo v přepravce díky vysoké ceně, dále pár jablek a hroznové víno.

Mám štěstí, že zde nebydlím a že z Berouna na Zličín to mám kousek. Doporučovala bych vedoucím pracovníkům, aby si zajeli na stáž do Tesca Zličín, kde je množství zboží takové kvality a kvantity, že se jim o tom ani nesnilo, o šířce sortimentu nemluvě. Podotýkám, že jsem svou návštěvu o týden později zopakovala se stejným negativním výsledkem. Potřetí to již riskovat nebudu. Díky za konkurenci Billy a ostatních prodejen v Rakovníku.

Helena Jandová, Beroun – Závodí

Zveřejněné dopisy nemusejí vyjadřovat názor redakce a za jejich obsah nesou plnou zodpovědnost jejich autoři.

Katalog služeb

RAPORT.CZ
TYDENIK PRO RAKOVNICKO A NOVOSTRASECKO

Prezentace spadá do kategorie Úspěšný web

© Copyright 2009 Týdeník Raport - všechna práva vyhrazena


Bez písemného svolení vydavatele je zakázáno jakékoli užití částí nebo celku díla, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem,
mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce.