Restaurace Šalanda v Rakovníku na Husově náměstí nemá před objektem dostatečně velký chodník pro vybudování předzahrádky. Vloni proto radní povolili postavit část posezení i před vedlejším objektem, při zachování průchodu v šíři 2,7 metru, a to bez ohledu na nesouhlas majitele objektu. Nové vedení města naopak názor souseda respektovalo, takže letos zůstane prostor před čp. 54 zcela prázdný. Co si o tom myslíte?

Přihlášení do diskuze

Registrace | Zapomněli jste heslo?

Petr Slanař18.03. 2015 13:28:23
A k mému 6.3: Na druhou stranu, také by mi vadila předzahrádka souseda před mým domem. Být majitelem, nebyl bych z hospody nadšen. Takže nakonec asi zastupitelé rozhodli dobře...
Petr Slanař16.03. 2015 12:14:15
Reakce k mimotématu - jde o to, zda radní mohli sami o sobě něco ovlivnit, nebo byl daný územní plán a stavba tomu vyhovuje. A parkoviště - když je tam málo míst, tak se přece nebudu rozčilovat, že tam nemohu jezdit, ale jezdit tam prostě nebudu. Závislý na tom nejsem, provozovatel se potrestá sám.
Jaromír Tupý10.03. 2015 10:13:35
Mimo dané téma - v dnešním Raportu jsem si přečetl, kdo z bývalých radních schválil
( odsouhlasil) tu novou obludnou stavbu u autobusového nádraží !! Dokonce i velikost parkovací plochy je prý v normě !!Taková "osvícenost ducha" by si zasloužila pamětní desku vyvedenou ve zlatě s plochou na pokládání věnců při výročí tohoto rozhodnutí.
Růžičková Veronika06.03. 2015 10:35:02
Tak provozování jakékoliv čínnosti, at už je to second hand nebo cukrárna... To je přece úplně jedno.. Je to zkrátka zdroj obživy. Jde o to,že majitelka second handu má nějakou reklamu a nemá pouze stálé zákazníky a panu majiteli restaurace by se také jistě nelíbilo kdyby si někdo před jeho restaurací rozložil například fast food na kolečkách :-) Jedná se přeci jen o pár metrů a nevidím důvod proč by se to o těch pár metrů nemohlo posunout?! A nejste jediný kdo nemá krásný výhled z okna. Jsme ve 21. století a paneláků bude čím dál tím víc....
Petr Slanař06.03. 2015 08:08:38
Já mám místo hezkého výhledu před okny panelák a taky se nikdo neptá, jestli s tím souhlasím. Co jsem četl v Raportu, tak provozovatel Šalandy měl velmi vstřícné návrhy. A jestliže se jedná o částečné zastínění výlohy secondhandu, tak nevěřím tomu, že to ty, co nakupují v takových obchodech nějak odradí. Dá se na to dívat i jinak, provozem Šalandy se zvýšil ruch v této oblasti a tím se i okolní objekty dostanou do povědomí více lidem.
Katalog služeb

RAPORT.CZ
TYDENIK PRO RAKOVNICKO A NOVOSTRASECKO

Prezentace spadá do kategorie Úspěšný web

© Copyright 2009 Týdeník Raport - všechna práva vyhrazena

Bez písemného svolení vydavatele je zakázáno jakékoli užití částí nebo celku díla, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem,
mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce.