Co si myslíte o prodeji městského pozemku vedle Kulturního centra v Rakovníku firmě ISP Rakovník, která tu chce postavit bytový dům s nebytovými prostorami v přízemí?


Přihlášení do diskuze

 

Registrace | Zapomněli jste heslo?


Honza Koutecký st.15.01. 2016 14:13:06
Jen k reakci na článek Dostavba D6 je v ohrožení. Jen pro úplnost dodávám, že zde je dle mého názoru zcela na vině ŘSD. Pokud mělo již stanovisko EIA a jak předpokládám ještě podle staré právní úpravy zákona 244/1992 Sb. a územní řízení získalo až v roce 2009 ptám se, proč již nedisponuje stavebním povolením, které by si mohlo opakovaně prodlužovat? Mohlo se tak vyhnout problematice infringementového řízení, které je zase vinou našich politiků a i tak torchu MZP při implementaci směrnice EIA do naší právní úpravy.
Nicméně problém ŘSD je v systému řízení této organizace a pak v tom, že uvnitř prostě sedí miliarda projektantů, jejichž náplní práce je neustále přeprojektovávat již hotové projekty dokola. jedná se sice o liniové stavby, ale zase tak horké to z hlediska střetů zájmů a vlastnictví pozemků nebude. To jen tak na okraj.
Jolana Brunnerová12.01. 2016 11:19:13
Že to pěkně smrdí.Pan investor, už minulé léto běhal s metrem po parkovišti.Co více k tomu dodat.
Katalog služeb

RAPORT.CZ
TYDENIK PRO RAKOVNICKO A NOVOSTRASECKO

Prezentace spadá do kategorie Úspěšný web

© Copyright 2009 Týdeník Raport - všechna práva vyhrazena


Bez písemného svolení vydavatele je zakázáno jakékoli užití částí nebo celku díla, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem,
mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce.