Jak jste spokojeni se stávajícím způsobem výběru poplatků za popelnice, kdy Městský úřad Rakovník zpoplatňuje všechny osoby s trvalým pobytem v Rakovníku, a to včetně osob hlášených na tzv. ohlašovně, bez ohledu na to, kde ve skutečnosti žijí, kde vytvářejí odpad a zda za jeho svoz řádně platí v jiné obci?

Přihlášení do diskuze

Registrace | Zapomněli jste heslo?

Honza Koutecký st.06.08. 2014 14:26:22
tak a teď jsem se nepřímo přiznal k tomu, že platím popelnice v Rakovníku a tvořím odpad v Litoměřicích. On má pan Slanař pravdu, ale měnit trvalé bydliště je efektivní až s pracovní smlouvou na dobu neurčitou. Kdo ví, třeba se po letech vrátím vyhazovat odpad do města se závorou.
Honza Koutecký st.06.08. 2014 14:21:15
:) to byl sarkasmus. No dělejte jak myslíte. Já bych se z Rakovníka stěhoval jedině kvuli práci. Vlastně jsem to před 4mi roky udělal a bydlím nyní v Litoměřicích. Sice nám tady Bakaláře točí ve třech hospodách, ale ten nejlepší je stějně u zdroje.
Popravdě kdyby se člověk měl stěhovat jen proto, že se mu nelíbí, co dělají radní, pak by musel bydlet v lese.
Martínková Alena04.08. 2014 18:11:23
...fakt mě nenapadlo, ře si to takto někdo může vykládat, za to mi to nestojí, tím jsem chtěla říct, že už delší dobu uvažuju o tom, že se odstěhuju jinam. Už je toho tady hodně co m,i tady vadí
Pavel Sklenička01.08. 2014 09:16:38
A kde jste, prosím, paní Martínková, tu novou závoru viděla? Vím o tom, že má být ve Vysoké ulici, ale tam jsou zatím jen výkopy. Děkuji za odpověď.
Honza Koutecký st.31.07. 2014 09:48:36
Ale paní Martínková, važte svá slova. Páchat sebevraždu kvůli závoře u náměstí je nesmysl. Rakovník je krásné město i se závorou :)
Martínková Alena23.07. 2014 13:33:42
Dnes jsem nevěřila tomu co vidím - opět další závo
ra???? Co třeba ještě ostnatý dráty a ozbrojená stráž? To se pánům radním fakt povedlo - dokonale naše úžasný náměstí a historickou část zkazit - jiný slušný slovo mě nenapadá. V tomto městě už mě nebaví žít
Petr Slanař13.05. 2014 15:31:13
Kdo žije někde jinde, ať se tam přihlásí a platí poplatky tam. Ohlašovna plná lidí skrývajících pravé bydliště před exekucí apod. není nic dobrého. A ohledně upomínek: Měly by se poslat minimálně jedna, k tíži dlužníka, ale co když je někdo na ohlašovně, tak mu má úřad poslat upomínku tam?
Katalog služeb

RAPORT.CZ
TYDENIK PRO RAKOVNICKO A NOVOSTRASECKO

Prezentace spadá do kategorie Úspěšný web

© Copyright 2009 Týdeník Raport - všechna práva vyhrazena

Bez písemného svolení vydavatele je zakázáno jakékoli užití částí nebo celku díla, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem,
mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce.