Co říkáte novému parkovacímu systému na Husově náměstí, který město spustí začátkem srpna?


Přihlášení do diskuze

 

Registrace | Zapomněli jste heslo?


Karel Kadlec10.05. 2021 12:15:45
Dobrý den, je to krásné, za pár dní oslaví tato otázka v diskuzi již 3 roky svého trvání. No není to krásné ? Ta poznámka dole vpravo o tom, že: "Prezentace spadá do kategorie Úspěšný web" to je asi taky nějaká legrace co ?
Václav David01.02. 2021 06:44:45
Jo parkovací systém v Rakovníku je v pohodě, ale stránky Raportu jsou hrozný. Už asi rok čumíme na to, že se v Pustovětech bylo nějaký Country. Anketa na první stránce už je asi 2 roky nedá se tam kliknout na ten poslední modrej výběr a tahle diskuze je už taky tady dost dlouho. Jestli na to ten správce tohoto webu nemá, tak ať se na to vykašle. My chceme vědět co se děje na rakovnicku a ne čumět na furt stejný zprávy.
Honza Koutecký st.16.10. 2019 06:39:45
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/zemanuv-sponzor-chce-po-mestu-160-milionu-zmarili-jste-mi-stavbu-supermarketu-80602?dop-ab-variant=15&seq-no=1&source=hp

pardon, jen ze se vracim ke kauflandu..
Saša Krško31.05. 2019 20:57:03
Vybudoval bych pár parkovacích míst mimo náměstí a na náměstí bych pustil jen časně ráno zásobování. Přes den jen invalidy. Ostatní ať si tam dojdou. Nebo mají shnilé nožičky a pár desítek či stovek metrů nedojdou? Copak musí auta jezdit a parkovat absolutně všude? Copak jsme už tak zdegenerovaní? Aspoň centra měst by mohla zůstat bez záplavy plechovek.
MILOŠ Zummer07.05. 2019 00:20:01
Na náměstí jsem po výměně zařizení parkoval pouze 2x,když jsem vezl manželku k lékaři,protože to vychází mnohem dráže! Při třetí návštěvě (pěšky),jsem byl svědkem (a pomocníkem řidiče) kdy se mu parkovací lístek vysunul pouze malý kousek a museli jsme jej "dolovat" ze zařízení.Nebýt prodavačky,která nám půjčila pinzetu.museli jsme volat obsluhu.Stalo se 2.5.! Za mne palec dolů!Horší než dříve.
Miroslav Aksamit27.02. 2019 08:02:56
Jednoznačný posun a přínos! Pro mě je důležité, že odpadly dlouhé fronty před závorou a také mne štvalo, jak mi občas výběrčí vracela v drobných mincích. I na náměstí je teď volněji, takže já hlasuji pro. Akorát bych se přimlouval za moderní řešení, aby se stojany na výjezdu seřídily tak, jako je to např. u výjezdu ze supermarketů v Praze, že čtečka lístků to bere na větší vzdálenost a nemusí se tedy ani stahovat okénko....Krátce po instalaci to šlo i v Rakovníku, teď už ne, tak nevím.
Petr Slanař12.09. 2018 09:59:00
Pokud si uvědomíme priority - zmenšení dopravní zátěže obzvlášť dlouhodobého parkování a četného průjezdu, je systém úspěšný. A spravedlivý, těžko korumpovat automat, ze známosti, jako to lze s výběrčím. Mnohem menší provoz, já chválím.
Honza Koutecký st.27.07. 2018 10:40:30
když to není parkovací systém, tak to jsou koně, když to nejsou koně, tak je to sportovní hala, ale všechno tohle je frut slabej odvar oproti Božence z pultů a sympatickému duu z Kuřimi, který budou s Polrajchem k vidění v tý prasárně vedle Teska. To i ty koně jsou ve městě platnější.
Katalog služeb

RAPORT.CZ
TYDENIK PRO RAKOVNICKO A NOVOSTRASECKO

Prezentace spadá do kategorie Úspěšný web

© Copyright 2009 Týdeník Raport - všechna práva vyhrazena


Bez písemného svolení vydavatele je zakázáno jakékoli užití částí nebo celku díla, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem,
mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce.