Co je největší ostudou města Rakovníka?


Přihlášení do diskuze

 

Registrace | Zapomněli jste heslo?


Jiří Petrbok29.05. 2013 12:22:38
jedním z aspirantů by mohla být i ta ruina u Bartoňáku, která vítá návštěvníky z Prahy.. další mě napadá to co zbylo ze Střelnice, to jen aby se tu neopakovala pořád dokola ta naše budka :) a hrůznost přímo na náměstí ? bývalý hotel Družba..
Petr Slanař09.05. 2013 09:45:52
Na systému závor nic tak ostudného nevidím. Spíš to lidem pije krev, že musí platit, ale to je správná a potřebná regulace. Ať už je řešena takto, či automaty.
Za ostudu považuji naopak rozmáhající se neúcta k dopravním předpisům, Trojanova ulice - pěší zona trvale zaplněna parkujícími auty. To je ostuda, že naše Městská policie má přímo před nosem tak do očí bijící porušování předpisů a nepostihuje to. Jak na Balkáně. A další - parkování na zastávkách autobusů, v hranicích křižovatek, na chodnících. Ale ostudou je hlavně to centrum.
A pak tu máme další ostudu - pěkné parky, jak Alej u potoka, tak lesopark Jamka, ale slézají se tam bezdomovci, opilci a feťáci. To opět strážníci neví, že to musí již v zárodku potírat, jinak to jen narůstá?
Honza Koutecký st.02.05. 2013 18:02:56
to ne, ale plánují ho v Pelhřimově :)
Martínková Alena27.04. 2013 23:36:53
Největší ostudou města jë systém závor na náměstí s výběrčí boudou - to se jinde nevidí!
Honza Koutecký st.26.04. 2013 10:09:18
to že ještě není hotový obchvat :) jinak v porovnání se severem, kde nyní žiju můžu konstatovat, že je to docela slušné bezostudné maloměsto kam se rád na víkend vracím.
Katalog služeb

RAPORT.CZ
TYDENIK PRO RAKOVNICKO A NOVOSTRASECKO

Prezentace spadá do kategorie Úspěšný web

© Copyright 2009 Týdeník Raport - všechna práva vyhrazena


Bez písemného svolení vydavatele je zakázáno jakékoli užití částí nebo celku díla, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem,
mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce.