Co říkáte tomu, že krajské volby na Rakovnicku vyhrála KSČM?

Přihlášení do diskuze

Registrace | Zapomněli jste heslo?

Jiří Petrbok21.11. 2012 18:38:20
dovolím si mimo téma - je to důležité !

http://rakovnicky.denik.cz/zpravy_region/nevideli-jste-na-rakovnicku-tuto-zenu-ivana-se-nevratila-domu-z-tridniho-srazu-2.html

Jarda Pěnkava-Psychidelič15.11. 2012 14:33:05
pane Šilere mladej muž fakt nejsem,možná pamatuji víc než Vy.A línej jsem fakt nikdy nebyl.V dobách kdy řezníci a zelináři jezdili v patnáctce Žiguli já už měl BMW.Určitě tedy nejsem šakal co myslí na časy dávno minulé.Jen jsem konstatoval situaci a zveřejnil názory komunistických voličů.Myslím ale že můžete být absolutně v klidu že znárodňovat se nebude.
Jarda Pěnkava-Psychidelič15.11. 2012 08:51:47
Já pánové jen konstatuji,v žádném případě nedělám bolševickou agitku.Pokud by bylo vše v pořádku tak komunistická strana byla již minulostí a nikdo by ji nevolil.Co se banánů týká je to celkem zbytečné ovoce,české jablko je stokrát lepší.Takže myslím že občas stát frontu na banány bylo furt lepší jak stát frontu na pracáku.
Jan Šiler14.11. 2012 16:46:08
Děkujeme, pane Pěnkava, že máme ve společnosti stále takové zavilé šakaly, kteří obhajují svou lennost, neschopnost a šedivost komunisty. Dřív se sedělo na prdeli, žraly se acylpyriny a valetoly, nežraly se banány a vy a pár zoufalců bylo spokojených. A to já třeba fakt nechci. A možná jste mladej muž, který zvrací něco, co už někdo předežvýkal, to nevím.
Petr Slanař14.11. 2012 16:04:57
Předpokládám, že to Jarda psal v psychedelickém deliriu.
Ano, každý musel být oficiálně někde zaměstnaný. Jak se tam ale pracovalo, jak se proti první republice změnily pracovní návyky?
Ano, ošetření u doktora, ale tak leukoplastí, nebo těmi léky, které strana v pětiletce naplánovala. O moderní léčbě jsme nemohli ani snít. Srovnejte si délku dožití, dostupnost soudobých metod.
Do penze můžete jít také, o co jde? A jestli nebude na důchody - to právě kvůli tomu, že je stále levicí obhajován průběžný systém, takže při úbytku dětí ubývá plátců pro důchodce.
Stíhání za názor? To jste si asi šňupnul příliš, že se za názor nestíhalo, neříkají ani stalinisté.
A jestli nikdo nenabídl něco lepšího než komunismus? Já myslím, že nabídli. Ale málo osvěžovali paměť o tom jak to bylo a málo vysvětlovali, co se musí udělat.
Jarda Pěnkava-Psychidelič09.11. 2012 11:20:04
Velká většina voličů žila v době vlády komunistů a má možnost srovnávat.Každý měl práci a u doktora zajištěné ošetření bez tahání dalších peněz z kapsy.V šedesáti odchod do penze bez obav zda bude a nebo ne.Stíhání za názor běžnému občanu nehrozilo až na pár pseudointelektuálům co se prasili v různých disentech a chartách.Žádná ze současných politických stran nenabídla nic lepšího a tak reakce většiny voličů je taková jaká je.Situaci ale ani tato volba nezachrání,na to je již pozdě.
Petr Slanař01.11. 2012 12:06:27
Paradox demokracie. Ti co vyhráli budou nutit ty, co je nevolili, aby jim platili populismus pro ty, co je volili.
Honza Koutecký st.01.11. 2012 07:52:18
Již vzhůru, psanci této země,
již vzhůru všichni jež hlad zhnět!
Teď duní právo v jícnu temně
a výbuch zahřmí naposled!
Od minulosti spějme zpátky,
otroci vzhůru k cílům svým!
Již chví se světa základ vratký,
my ničím nejsme, buďme vším!
Ladislav Zelenka22.10. 2012 14:56:05
Máme to, co jsme si zasloužili. Mají to, co chtěli.
Monika Pokorná17.10. 2012 16:26:04
Není koho volit. Schází inteligence, čisté ruce a dodržení slova. Nejsou osobnosti.
Petr Slanař16.10. 2012 12:50:09
Tragédie. Je tu zřejmě dost lidí, kteří si myslí, že je nasytí sliby. Že pečení holubi lítají do pusy. Z cizího pekáče. Lidí bez paměti. Nebo protestují volbou čerta? Kam to povede? Všem všechno a nikomu nic. Hlavně že se tu nadává na dopravní obslužnost ale levice se bude volit dál. Kam to za 4 roky dovedla? Dluhy, a rozhazování za populistické sliby. Hejtmana chytnou s úplatkem, jeho souputníci a podporovatelé zůstanou v klidu u koryta a nic se neděje, Ještě se tváří, že oni jsou ti čistí a spravedliví. Co by museli udělat, aby jim dav přestal věřit? Asi říci, že je každý odpovědný především sám za sebe.
Katalog služeb

RAPORT.CZ
TYDENIK PRO RAKOVNICKO A NOVOSTRASECKO

Prezentace spadá do kategorie Úspěšný web

© Copyright 2009 Týdeník Raport - všechna práva vyhrazena

Bez písemného svolení vydavatele je zakázáno jakékoli užití částí nebo celku díla, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem,
mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce.