Přáli byste si, aby v Rakovníku postavil své nákupní centrum také Kaufland?


Přihlášení do diskuze

 

Registrace | Zapomněli jste heslo?


Honza Koutecký st.04.11. 2016 07:49:26
Takže máme opět na hlavě máslo a na čele jitrnici. Škoda, že se na výsledek takové ankety nedá vsadit.
Honza Koutecký st.04.11. 2016 07:43:48
Takže o dalším nepostradatelném hypermarketu v Rakovníku rozhodnou náhodně vyvolení anonymní příznivci v nepochybně objektivním průzkumu veřejného mínění placeného developerem? To snad není ani vtipný.
Honza Koutecký st.23.09. 2016 14:07:24
:) Hedviku sem na doktory zaved já. Ale vážně, klidně ten Kaufland postavte když ho lidi chtějí. Když opomeneme, že to bude další hektarová zpevněná věc, co destabilizuje hydrogeologický režim.. Jen si uvědomte, že se to nedá dělat do nekonečna, protože to časem někoho položí a zbude vám tam prázdná nevyužitá hala, jako třeba v ústeckých Všebořicích Tesco.
Petr Slanař20.09. 2016 12:09:54
Oprava. Nejsou to většinou uprchlíci, ale ekonomičtí migranti.
Petr Slanař20.09. 2016 12:09:06
Hedviko Nová, jak jste do diskuse o Kauflandu zapletla doktory??? Orientujete se místem a časem?
Honzo Koutecký st., to přece nedává smysl, zbičovat by měli ty kolegyně, co se hází marod, nebo házej marod děti, ne? Když říkají, že je třeba bolí hlava, záda, klouby, břicho, jak to asi ten doktor má poznat, jestli nesimulují? V ČR máme nejvíce invalidních důchodců (mladí většinou fiktivně!) a jsme na špici i co se týká návštěv u doktorů. Holt je to "zadarmo" a práci kvůli tomu lze vynechat, tak proč ne..... Bičovat simulanty!
A co se týká Kauflandu: další obchoˇˇdák vyjma hobbymarketu je nadbytečný, všechny nepřežijí a pak tu zbyde opuštěná hala. A z ní pak místo třeba pro ubytovnu? Uprchlíků?
Hedvika Nová19.09. 2016 01:04:23
Takže stavební úřad a město jsou ve své podstatě rozhodující co se týká pořizování dalších obchoďáků. Je skutečně prostoduché, jestli-že si nějaká paka myslí,že obchoďáky se staví pro důchodce, viz. níže příspěvek Honza Koutecký st. "Ne, už žádný obchoďáky pro důchodce!.....".To si snad může myslet někdo, komu to vůbec nepálí, protože je snad každému smrtelníkovi jasné, že jsou v tom různé všemožné zájmy, je to otázka hlavně peněz, komu půjdou po schválení dalšího obchoďáku do kapsy atd. atd.
Honza Koutecký st.16.09. 2016 13:38:55
Územní rozhodnutí a stavební povolení vydává stavební úřad. Představitelé města jsou pouze účastníkem řízení, když je možné stavbu umístit a realizovat v souladu s územním plánem. Na druhou stranu to jde ale na jejich triko, když územní plán schvalují.
Jinak souhlasím, některé doktory by měli zbičovat. Mam v kanclu 5 kolegyň, kterým nestačí ani 5 týdnů dovolené ročně a tak choděj s dětma cíleně na paragraf. Kde to jsme?
Hedvika Nová08.09. 2016 19:03:39
Vážení diskutující,
nechápu, co je to za výmysly, myslím si, že důchdci nedělají asi ty nej nej kšefty v našich obchodácích. Co v těch obchoďácích vidím, tak jsou to obtloustlé mladší dámy a muži s vrchovatými nákupními koši, probůh nechte ty důchodce na pokoji, k důchodcům fakt zatím nepatřím, ale když vidím mé rodiče,jsou již v důchodu, kteří celý život pracovali,neexistovaly podpory, příspěvky na bydlení, dokonce lékaři prý v mnohých případech nechtěli poslat lidi marodit,až na více pokusů,kdy se jejich stav už dosti zhoršil, to nyní jsem už zažila situace, kdy se někteří lékaři ptají rádoby "nemocných" cože jim mají napsat za diagnozu /mnohdy plno záležitostí totiž řeší lékař pokřikem na pacienta sedícího už po vyšetření mezi dalšími čekajícími pacienty na chodbě a ti čekající pacienti slyší onu trapnou komunikaci mezi lékařem a pacientem - viz čekající pacienti na chodbách v budově na náměstí/. Víte, je mi hanba, jak si tu mnozí žijí na úkor normálních pracujících, kam jsme to v té maličké ČR dopracovali? A co se týká přemnožených obchoďáků v našem městě, o nich snad nerozhodují důchodci, ale představitelé našeho města nebo se mýlím?
Honza Koutecký st.08.09. 2016 10:10:21
a vůbec se divím, že tenhle problém město neřeší koncepčně. Sakrapráce, proč máme v Rakovníku tolik ploch bez regulace, kam se dá umístit další krabice, kde budou stejně polovinu věcí odepisovat, protože si je nikdo nekoupí a projdou? Nelze kupit tolik obchoďáků jenom proto, že tu máme učňák na prodavačky nebo, že to většina důchodců chce, protože v kauflandu maj zrovna něco konkrétně levnýho. Už si sakra uvědomte, že pokud je jenom jeden ze tří chytrej, tak nelze připustit hlasování.
Honza Koutecký st.08.09. 2016 10:04:36
NE. už žádný obchoďáky pro důchodce ! trvanlivý salámy, paštiky a vepřový konzervy se daj sehnat i v Penny, kam jich beztak většina jezdí.
Pavel Růžička23.08. 2016 18:27:15
Ne. Když se podívám po celém městě, tak těch obchoďáků je tady tolik, že by v leckterém dvojnásobně větším městě mohly závidět.
Katalog služeb

RAPORT.CZ
TYDENIK PRO RAKOVNICKO A NOVOSTRASECKO

Prezentace spadá do kategorie Úspěšný web

© Copyright 2009 Týdeník Raport - všechna práva vyhrazena


Bez písemného svolení vydavatele je zakázáno jakékoli užití částí nebo celku díla, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem,
mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce.