- V centru Rakovníka se od nového roku uvolnilo hned několik nebytových prostor. Co by v nich podle vašeho názoru mohlo vzniknout? Jaké služby ve městě postrádáte?


Přihlášení do diskuze

 

Registrace | Zapomněli jste heslo?


Hedvika Nová28.04. 2016 09:38:50
Pane Vaici /z Raportu/ jenom v Trojanovce v Rak. je několik vietnamských obchodníků, na náměstí v Rak. je rovněž několik vietnam. obchodníků, i několik vietnamských.večerek v Rak.je,kde se prý obchoduje s drogami.
Všeobecně těch nám tu byl v ČR čert dlužen, prý je k nám do ČR kdysi za odměnu přemísťovali germáni,daně du neplatili a asi zdaleka mnozí neplatí, jak je to možné, že tu měli a mají taková privilegia? Díky bohu se spíš zabíjejí mezi sebou - včera byl odsouzen mladý vietnamčík za zabití rodičů a následné rozježdění jejich těl autem. Škoda, že naše slavná vláda s tím neumí operovat, v takhle malé zemičce a máme zde dle internetu 500 tis.cizinců, to je snad málo?
Miroslav Aksamit28.04. 2016 07:58:04
Naprostou pravdu má pan Slanař! Howgh.
Petr Slanař07.03. 2016 20:45:52
To jsou pořád stesky. Když lidi chodí kvůli pár korunám slevy k Vietnamcům místo k domorodcům, tak vydělávají oni a mohou skupovat domy. Choďte k Čechům a budeme mít české náměstí. Stejně jako zboží, když je poptávka po levných šmejdech, tak se těžko shání kvalita.
Jolana Brunnerová26.02. 2016 11:04:05
Tak nám ty vietnamský obchody na náměstí rostou jak houby po dešti.Další krásný obchod se otevírá po drogerii vedle Slavie.
Jolana Brunnerová14.02. 2016 18:09:59
Moc jsem se divila ,když jsem četla článek v Raportu od pana redaktora Vaice o vietnamských obchodnících.On zde píše ,že na náměstí jsou pouze dva vietnamské obchody.Já zde ještě vidím další,a to vedle obchodu Špalda,a pokud se nemýlím tak další vietnamec je vedle krámku pizza house. Po obchodu Pompo je také ,pravda ten čeká komu by to pronajal. V přilehlých ulicích jich je také dost. Když informujete čtenáře,tak prosím pravdivě.
Honza Koutecký st.12.02. 2016 15:40:56
Chudák pan Dung a ostatní rakovničtí Čongové, snaží se, ještě budou muset mít elektronickou evidenci a ještě jim od místních není přáno :).
Jolana Brunnerová04.02. 2016 05:59:46
Co by zde mohlo vzniknout nevím,ale jedno vím jistě,že tyto nebytové prostory budou říkat pane opět vietnamským obchodníkům .To se jim to podniká v tom našem státě. Všichni jistě víme, jak poctivě podnikají ,a proto jim tady obchody kvetou.Prý na náměstí vietnamec koupil celou budovu kde sídlí doktoři a je Spořitelna,co k tomu dodat.Naše krásné náměstí bude za pár let celé vietnamské.Hrůza pomyslet!!
Katalog služeb

RAPORT.CZ
TYDENIK PRO RAKOVNICKO A NOVOSTRASECKO

Prezentace spadá do kategorie Úspěšný web

© Copyright 2009 Týdeník Raport - všechna práva vyhrazena


Bez písemného svolení vydavatele je zakázáno jakékoli užití částí nebo celku díla, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem,
mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce.