Zastupitelé Rakovníka před časem schválili vyhlášku, podle níž mají z města postupně zmizet herny. Tímto opatřením přijde městský rozpočet zhruba o 16 milionů ročně, což je některým zastupitelům líto a chtějí původní rozhodnutí změnit. Co si o tom myslíte?


Přihlášení do diskuze

 

Registrace | Zapomněli jste heslo?


Honza Koutecký st.01.02. 2013 09:01:11
Souhlasím s panem Šilerem. Herny by mely být zařízení pro lidi, kteří neví, co s penězi a dobrovolně přispívají do rozpočtu obce tím, že blikají žárovkami automatů. Proto by měl být vstup do každé herny zpoplatněn částkou, která odradí lidi, kteří si pomocí automatů chtějí řešit svou beznadějnou situaci. cca 500 - 2500 Kč by mohlo být akorát.
Petr Slanař14.01. 2013 10:26:39
Říkám rozhodné ANO vymýcení heren. Nic dobrého nepřinesou. Je to jako s drogami, také se musí omezovat, člověk jim propadlý se těžko vymaní. Stejné je to s gamblerstvím, je to také závislost, kdy člověk ztratí soudnost, přináší to s sebou stejná negativa - rozpady rodin, zadlužování, lichva, krádeže. A částka, která přiteče do rozpočtu? Je lepší, když ty peníze , včetně částky, která by byla ziskem provozovatelů heren, zůstanou občanům města na nákupy, služby apod. To pomáhá ekonomice mnohem více.
Jan Šiler03.01. 2013 10:25:00
Jako nepřítel všelijakých politicky motivovaných regulací čehokoliv říkám ne. Herny nemusí být na každém rohu, ale úplný zákaz je nesmysl. Politici nám tím garantují, že vymýtí gamblerství? Nesmysl. Svoboda na prvním místě a vyhrazená místa pro herny a lidi, kteří chtějí hrát. Nemluvě o nezanedbatelné částce, která přiteče do městského rozpočtu.
Katalog služeb

RAPORT.CZ
TYDENIK PRO RAKOVNICKO A NOVOSTRASECKO

Prezentace spadá do kategorie Úspěšný web

© Copyright 2009 Týdeník Raport - všechna práva vyhrazena


Bez písemného svolení vydavatele je zakázáno jakékoli užití částí nebo celku díla, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem,
mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce.